Na moim pająku jest lód...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To będzie bolało
Powodzenia
Angielskie śmieszki
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 czerwca 2014, 20:36
Biedny pająk......
Odpisz
26 kwietnia 2014, 18:42
To jest magnum. musze je wycofac
Odpisz
28 kwietnia 2014, 23:08
@tusk1957: WYCOFAĆ? Po co? Widzę, że pan nowy w branży. Tak nawiasem mówiąc, to powinien pan zrobić "MAGNUM + NIESPODZIANKA GRATIS" a pod spodem napis "nie przyjmujemy zwrotów". Ale wiadomo, małyymi!!
Odpisz
28 kwietnia 2014, 20:11
ku*wa, nie jem już lodów magnum... Chwila... NIGDY ICH NIE JADŁAM, LOL
Odpisz
25 kwietnia 2014, 22:37
Nigdy nie wiesz jak przebiega produkcja produktów spożywczych ;/
Odpisz
25 kwietnia 2014, 15:36
Ten tytuł
,,W moim pająku jest lód ,,
Duży ten pająk pewnie.
Odpisz
28 kwietnia 2014, 16:16
@as13zx: Dziękuję panie A za zmianę tytułu Q_Q
Odpisz