Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mordur

Edytowano - 23 czerwca 2022, 05:05

Nieważne co wybierzesz,i tak czeka cię gówno bo na samym koncu i tak świat o tobie zapomni.Wiec staraj sie osiągać dla siebie.Inna opcja to przedwczesna śmierć,albo życie na autopilocie,a te opcje nie są wcale lepsze.

Avatar Kaowru

20 czerwca 2022, 17:21

co z tego że umrzemy.
życie imo może być fajne, szczególnie jak możemy robić to co lubimy. po co się martwić że to i tak wszystko przeminie zamiast się tym cieszyć.

Avatar mrak4

20 czerwca 2022, 18:03

@Kaowru: nie możemy robić tego co lubimy bo o ile nie jesteśmy bananowymi dzećmi to nas nie będzie stać na to bez pracy, a jak pracujemy to nie mamy czasu na przyjemności bo niby kiedy

Avatar Pomiot

22 czerwca 2022, 12:29

Avatar Pomiot

22 czerwca 2022, 12:28

Pracujemy by nie zdechnąć z głodu

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2022, 15:03

(Dobra właściwie to poniżej niezbyt pasuje do mema, bo to jest bardziej o samorozwoju czy coś a nie pracy, ale trudno. Przynajmniej jest w tym pesymizm) Jedyna radość jaką mam z życia jako masochista:
"(...)Wytłumaczę to: ową rozkosz wywoływała właśnie zbyt dokładna świadomość własnego poniżenia; poczucie, że dotarło się aż do ostatniej ściany; że, owszem, to paskudne, ale inaczej być nie może; że nie ma dla ciebie wyjścia, że się już nigdy nie staniesz innym człowiekiem; że gdyby nawet pozostawało jeszcze dosyć czasu i wiary, żeby się przeistoczyć w kogo innego, to z pewnością sam byś tego nie zechciał; a gdybyś zapragnął, też nic byś nie zdziałał, gdyż właściwie może nawet nie ma w co się przeistaczać. A koniec końców najważniejsze, że to wszystko odbywa się według normalnych i podstawowych praw wyostrzonej świadomości i siłą bezwładu, wynikającą bezpośrednio z owych praw, a zatem nie tylko na nic człowiek się nie przerobi, lecz wprost nic tu zrobić nie można.(...)"
~ F.Dostojewski, 'Notatki z Podziemia' (btw książka ta była inspiracją dla filmu 'Taxi Driver' oraz podobno dla 'Przemiany' Kafki)

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2022, 16:20

Ej no, czemu tu nie można usuwać komentarzy?

Avatar Kaczkodon

20 czerwca 2022, 17:55

Tytuł mnie poruszył nie ma co

Avatar TrueStoryGuy

20 czerwca 2022, 17:06

Najpierw było Gówno, potem się utoczyło i powstało Wielkie Gówno.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar mrak4
Dodane przez: mrak4

Biedna Ania

Mem powstały jako praca domowa z religii (serio zadali nam żeby zrobić mema)

Boom

Blackpill to stan umysłu

No weźcie

Jak zwykle trzeba komplikować proste rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka