Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ch-chesz wyparować...?
Niezniszczalne
Pilne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lipca 2017, 03:10
Nie rozumiem co tu jest źle :/ może jestem głupia po prostu. Oświeci mnie ktoś?
Odpisz
28 stycznia 2018, 00:52
Ja też nie wiem o co chodzi.
Odpisz
28 stycznia 2018, 10:28
@SztykMolodiets: no i ch*j xDD
Po co mnie zaprosiles do rozmowy?
Odpisz
28 stycznia 2018, 13:57
Bo mogę.
Odpisz
26 sierpnia 2015, 10:35
zus z ami
Odpisz
26 kwietnia 2014, 13:37
A zwłaszcza piękny przykład w tytule. Internety nigdy się nie nauczą, że przymiotniki pisze się małą literą.
Odpisz
26 kwietnia 2014, 15:09
@Jejowicz: Miało być patriotycznie ..... :(
Odpisz
26 kwietnia 2014, 16:00
@Jejowicz: Swoją drogą, Boski też powinno być pisane z małej, ale spróbuj wytłumaczyć to katechetce...
Odpisz
26 kwietnia 2014, 16:10
@Piotr99: Nudny cytat:
Przykłady podawane przez słowniki mogą sugerować, że przymiotniki boży, boski wielką literą zapisujemy tylko w nazwach własnych. Niewątpliwie jednak zastosowanie może tu mieć reguła dotycząca pisowni przymiotników dzierżawczych (odpowiadających na pytanie czyj?), zgodnie z nią powinniśmy zapisać gniew Boży (gniew Boga), Boskie stworzenie (stworzenie świata będące dziełem Boga), zwłaszcza że wyraz Bóg funkcjonuje jako nazwa własna. Jest tylko pewien problem z przyrostkami, które wymieniają słowniki, ale to chyba nie jest istotna przeszkoda.
Inny argument na korzyść zapisu wielką literą można wyprowadzić z reguły, stwarzającej możliwość użycia wielkiej litery ze względów uczuciowych. Częsty w publikacjach religijnych zapis wspomnianych przymiotników od wielkiej litery na niej właśnie się opiera.
Odpisz
26 kwietnia 2014, 16:28
@Piotr99: Swoją drogą, nie pisze się, że pisze się z małej, a małą literą. Z małej, bądź z wielkiej litery to rusycyzm.
Odpisz
26 kwietnia 2014, 16:48
@Myszkapl: Możliwe, ale to nielogiczne. Mała litera to liczba pojedyncza, nie znam przymiotnika, który można zapisać jedną literą.
Odpisz
26 kwietnia 2014, 17:41
@Piotr99: Przymiotniki piszemy/zaczynamy małą literą - Może i dziwnie to brzmi, ale to pewnie dlatego, że rzadko używa się poprawnej formy.
Odpisz
27 kwietnia 2014, 15:55
@Jejowicz: Jezyk(czego?) Polski
Odpisz
4 maja 2014, 11:15
Język (jaki?) polski.
Odpisz
4 maja 2014, 11:58
@Jane666: Patriotyzm bym okazał pisząc poprawnie.
Odpisz