Już się przyzwyczaili do laby
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Papierowa szkoła posting
Fajnie że odpowiedzieli
Młodzi gniewni
Pilne
Brawo za czujność!
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 czerwca 2022, 14:58
I to jeszcze do końca września
Odpisz
24 czerwca 2022, 15:25
@TediousCardGames: no niezbyt bo trzeba się wybrać do pracy lol
Odpisz
24 czerwca 2022, 16:00
@bandit_the_drug_lord: nie zawsze, niektórych na studiach utrzymują rodzice
Odpisz
24 czerwca 2022, 16:14
@TediousCardGames: to trochę krindzowe
Odpisz
24 czerwca 2022, 16:56
@bandit_the_drug_lord: nie widzę w tym nic krindżowego, to dość powszechna i normalna sytuacja, gdy stypendium nie wystarcza
Odpisz
24 czerwca 2022, 16:59
@Kugatsu_62782: nie ma nic złego jeśli się dołożą bo ci nie starczy, ale nie żeby płacili za ciebie pełną kwotę
Odpisz
24 czerwca 2022, 20:49
@bandit_the_drug_lord: ja mam już odłożoną kasé
Odpisz
24 czerwca 2022, 23:53
@bandit_the_drug_lord: Ty się lepiej zajmij sobą i się nie zesraj. Każdy ma swoje życie i każdy żyje jak chce. Każdy z nas podejmuje swoje decyzje.
Mieszkanie z rodzicami nie jest "krindżowe". To jest normalne i powszechne. Ty zapewne chyba zapomniałeś o swoich rodzicach.
Odpisz
24 czerwca 2022, 23:58
@Lord_Endless: a ty przeczytałeś choć zdanie z tego co pisaliśmy? nikt tutaj nie mówił o mieszkaniu z rodzicami, nie dopowiadaj sobie
Odpisz
25 czerwca 2022, 11:57
@bandit_the_drug_lord: Nie wiem ile masz lat, ale jeśli obracasz się w środowisku ludzi powyżej 19 r.ż, to nigdy nie spotkasz osoby pracującej i studiującej dziennie jednocześnie, bo tego zwyczajnie nie da sie pogodzić na żadnym kierunku. Nawet studenci studiów zaocznych, których znałam, mówili, że dzielenie nauki z pracą było wykańczające, narobili sobie przez to problemów ze zdrowiem, a na przyzwoite życie i tak im w pełni nie starczało. Stypendium socjalne nie jest wysokie i wielu się na nie nie łapie, bo można przekroczyć ten próg dochodowy i nadal być biednym, a naukowe otrzymuje zazwyczaj maksymalnie kilkanaście % uczniów na roku.
Odpisz
25 czerwca 2022, 14:23
@masloprawdziwe: dlatego idzie się do pracy dorobić sobie na studia... o czym właściwie była mowa na samym początku
Odpisz
26 czerwca 2022, 12:18
@bandit_the_drug_lord: Na studiach dziennych nie ma czasu na dorabianie, to są zajęcia na uczelni do godzin popołudniowych, a po tym jeszcze masa nauki, o wiele, wiele więcej niż w liceum - to jest praca na jeden etat i więcej. Pójdziesz na studia, to się przekonasz
Odpisz
25 czerwca 2022, 09:52
Jakie to rel, nawet nie zauważyłem, że to już ten czas na wakacje
Odpisz
24 czerwca 2022, 23:09
W dupie mam ten dzień najgorszy w moim zasranym życiu
Odpisz
24 czerwca 2022, 22:15
Ja miałem od kwietnia. Chyba że coś się zmieniło
Odpisz