Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar HansFrank

26 czerwca 2022, 15:05

Paprykarz

Avatar Slithey

25 czerwca 2022, 10:33

bez dziewczyn

Avatar haslo1234

25 czerwca 2022, 14:03

@Slithey: A wiesz czemu ? Bo zawsze jedna ci się podoba i zwracasz uwagę na to jak rozmawia z innymi nie.mozesz się skupić na rozmowie z przyjaciółmi bo myślisz o niej

Avatar Godylos5

25 czerwca 2022, 14:21

@haslo1234: Rzeczywiście tak jest. W sumie to nigdy nie zdawałem sobie z tego sprawy.

Avatar haslo1234

25 czerwca 2022, 15:57

@Godylos5: Uwierz mi mamy taką paczkę 4 chłopów i 1 dziewczyna niestety zakochałem się w jednej tak samo jak pozostali więc pozdro nie da się k...a skupić te wyjścia są męczące same w sobie

Avatar haslo1234

25 czerwca 2022, 16:22

@haslo1234: z jednej strony chciałbym opuścić te paczkę ale z drugiej blokada bo się "zauroczyłem/zakochalem" Więc moi drodzy jak paczki to tylko jednopłciowe bo tak się kończy zawsze ...jowo jeżeli jakiś wasz przyjaciel znajdzie drugą połówkę to robicie honorową salwę i wychodzicie bez niego bo nie dość że mozecie zepsuć związek to jescze stracić przyjaciela. Dziękuję tyle miałem do powiedzenia a najchętniej byłbym aseksualny i nie odczuwać uczucia "Miłości" choć się tak nie da.

Avatar Godylos5

25 czerwca 2022, 16:50

@haslo1234: Niestety też czasem mam takie sytuacje. Ciężko się skupić wtedy, myślisz tylko o tym co mówi ta dziewczyna, jak się zachowuje, na kogo patrzy

Avatar haslo1234

25 czerwca 2022, 16:51

@Godylos5: Dokładnie też tak mam może brzydki nie jestem ale nieśmiałh więc boje się zagadać

Avatar Godylos5

25 czerwca 2022, 16:51

@haslo1234: Tak samo dokładnie

Avatar Polski_Dragoon2137

25 czerwca 2022, 15:57

Rel

Avatar o0laf

25 czerwca 2022, 15:00

Dzisiaj na Wspominawce rano widziałem.

Avatar Lajn_

25 czerwca 2022, 10:04

Chodzi o to że oni ukradli ciastka z żabki i teraz odpoczywają po ucieczce przed policją

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2022, 14:12

@Lajn_: Just guy things

Avatar TrueStoryGuy

25 czerwca 2022, 10:15

W sumie to nigdy tak nie miałem, rozmowa mnie męczy.

Avatar Shiroyasha

25 czerwca 2022, 10:13

Tak, ale niby z kim?

Avatar Bartolinise

25 czerwca 2022, 10:12

Naprawdę za tym tęsknię

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Progs
Dodane przez: Progs

Co za przypadek

To się nie może nie udać

Pozdrawiam świetliki

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka