Sąsiad chyba jest Niemcem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Niezniszczalne
A, okej
To musiało być męczące
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 września 2022, 15:47
Kiedyś ludzie masowo węglem palili i nic nie było im, a teraz?...
Odpisz
26 czerwca 2022, 21:32
to mi wygląda na propagandę przeciwwęglową
Odpisz
26 czerwca 2022, 20:19
za maskę gazową chorąży dawał pobiegać słonikom.. PRZECIWGAZOWA!!
Odpisz
26 czerwca 2022, 11:57
Właśnie, niemcy chcą u siebie powrotu pieców węglowych, a u nas? Turów zły, ale coś na "M" jest ok. Je. bani hipokryci
Odpisz
25 czerwca 2022, 17:49
Kto k...a pali węglem w taki gorąc
Odpisz
25 czerwca 2022, 17:50
@shephard: Sąsiad Świetłany
Odpisz
25 czerwca 2022, 17:51
@Oliwier256: przy takim popie....cu, nosić maskę gazową sie przydaje, bo to jakiś k...a kosmita i gwiezdnym pylem mnie zabije czy ...j wie co on ze sobą przywiózł
Odpisz
25 czerwca 2022, 17:52
@shephard: Może kolega Szpieg_z_Wenus
Odpisz
25 czerwca 2022, 20:49
@shephard: kiedy wiesz że są upały ale 30 stopni to nie gorąco tylko zimno więc musisz napi...alać węglem do pieca by nie zmarznąć
Odpisz
26 czerwca 2022, 11:08
@shephard: może ci którzy chcą mieć ciepłą wodę do mycia lub mycia garnków?
Odpisz
26 czerwca 2022, 11:09
lepiej wtedy drewnem
Odpisz
26 czerwca 2022, 11:09
nie pomyślałem o tym
Odpisz
26 czerwca 2022, 10:17
Japier*ole... Likwidacja kominków poczytajcie sobie. Mają zostać same gazowe i elektryczne. A ludzie biedni którzy nie mają prądu w domu i ich nie stać. Nawet nie treba być biednym aby nie móc kupić takiego kominka. Lepszy vibe jest przy tych zeykłych. A ludzie na froncie nie będą mogli rozpalić ogniska... Będą musieli podłączyć prąd aby nie zatruwać środowiska. A zwierzęta umierają od dymu- BULLSHIT zwierzęta zabijane przez myśliwych i kłusowników
Odpisz
26 czerwca 2022, 10:32
@pawelec323232e2: nah, koszty pieca to nic w porównaniu z kosztami, żeby potem ogrzać. A tymczasem większość prywatnych lasów w Polsce ma daje drewno o wartości wyłącznie opałowej, nic więcej z tego nie zrobisz. Przy czym oczywiście wycinka z takiego prywatnego lasu to koszt ścięcia, zwiezienia i porąbania (a potem wysuszenia przez rok na powietrzu), czyli trochę paliwa + czas + robota. Ale koncerny na tym nie zarabiają, więc jest nieekologiczne. :)
Odpisz