Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar malinowy_kot

26 czerwca 2022, 15:32

Mimo, że jestem stara, to nie pamiętam, ale to zapewne dlatego, że najbliższy McDonald był około 100km ode mnie.
Teraz i tak najbliższy mam 30km ode mnie

Avatar Redukt17

26 czerwca 2022, 20:46

@malinowy_kot: podlasie be like:

Avatar malinowy_kot

26 czerwca 2022, 22:05

@Redukt17: fakt, blisko mam do Podlasia, ale to jeszcze mazowieckie (Ostrołęka i jej okolice)

Avatar Katrina2712

27 czerwca 2022, 05:14

@malinowy_kot: chyba bardziej okolice, bo właśnie w Ostrołęce jest jedyny mac w zasięgu jakichś 60km min. (z tego co wiem)

Avatar tv0jk0zyn

27 czerwca 2022, 10:07

@malinowy_kot: mieszkanie na zadupiu be like

Avatar malinowy_kot

27 czerwca 2022, 14:15

@Katrina2712: No tak, a później jest w Łomży, ale ja wspominam lata, kiedy w Ostrołęce nie było Maca a najbliższy był w Legionowie czy gdzieś tam pod Warszawą. Ewentualnie w Łomży też już wtedy był, ale nie miałam żadnych wycieczek szkolnych w tamtą stronę, to i Maca nie było (każda wycieczka kończyła się w Macu).

Avatar malinowy_kot

27 czerwca 2022, 14:16

@tv0jk0zyn: No niestety, ale są też i plusy tego. Aż tak dużo nie wydaję na śmieciowe jedzenie, w sklepie na śmieci mniej wydam

Avatar Archiwator

26 czerwca 2022, 22:19

Ten kto pamięta potężnego cheeseburgera z Tesco miał bardziej zajebiste dzieciństwo :)

Avatar Redukt17

27 czerwca 2022, 09:15

@Archiwator: niedługo będą memy: jeśli pamiętasz tesco to miałeś zajebiste dzieciństwo

Avatar Archiwator

27 czerwca 2022, 09:21

@Redukt17: to też, ale przypomniał mi się koszyk z darmowym chlebem dla dzieci, muszę przyznać, że smaczny był ten chleb.
Cały czas wspominam Tesco przy ul. Wielickiej 259 w Krakowie :)

Avatar Katrina2712

27 czerwca 2022, 05:15

Pamiętam za 2,5 jak jadłam na wycieczce szkolnej

Avatar Henzej

26 czerwca 2022, 13:09

Ja pamiętam jak wszyscy na wycieczkach szkolnych sobie kupowali jakieś zestawy, a ja zamawiałam po prostu 10 takich. No i się dziwiłam czemu byłam gruba

Avatar Gary_

26 czerwca 2022, 13:59

Avatar Henzej

26 czerwca 2022, 14:02

@Gary_: pasuje idealnie

Avatar Gary_

26 czerwca 2022, 14:03

@Henzej: Idealny moment, idealna pora, idealny czas

Avatar pikacz

26 czerwca 2022, 19:02

@Henzej: więcej do kochania

Avatar Kawento

26 czerwca 2022, 21:00

@Henzej: Nie wiem, czy ja bym tyle zjadł na raz : 0

Avatar Fusiak102

26 czerwca 2022, 20:40

No właśnie ostatnio miałem flashbacki będąc w McDonaldzie i patrząc na ceny :I

Avatar patryko1234

26 czerwca 2022, 19:57

Teraz jest za 3 zł

Avatar Adix174

27 czerwca 2022, 03:50

@patryko1234: Ta... jasne ,jasne

Avatar
Konto usunięte

26 czerwca 2022, 19:11

Pamiętam, że kiedyś była jakaś promocja że za 2 złote sprzedawali.

Avatar
Hamczurk

26 czerwca 2022, 19:02

nigdy nie zamawiałem cheesów, akurat z oferty maca z tyvh tanich wolałem jalapeno

Avatar Domkri

26 czerwca 2022, 18:08

czy tylko ja nie czuję w nic innego niż bołka, keczup i kawałek ogórka? I czy ten kotlet jest robiony z papieru?

Avatar Gary_

26 czerwca 2022, 13:59

Pamiętam jak pepsi w Żabce, puszka 330ml, była tak za 1zł

Avatar Boberek00

26 czerwca 2022, 13:01

Maks z pięć razy tam jadłem

Avatar Oliwier256

26 czerwca 2022, 13:55

@Boberek00: także choć wolałem sam kotlet, ser, ketchup i bułka

Avatar
Konto usunięte

26 czerwca 2022, 12:58

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tymi się chodzi

Nie są aż takie pyszne

Nieuczciwa ocena

Jakby trochę nie fair

Nigdy na to nie wpadną

Znak czasów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka