Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Frustrujące
Dobrze czasem się oderwać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najbardziej realistyczny spośród modów
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lipca 2018, 19:35
mój pojazd
Odpisz
20 grudnia 2014, 14:43
nowy skin do lola
Odpisz
17 października 2016, 17:27
Byłby fajny taki skin do Garena :P
Odpisz
23 listopada 2014, 11:23
fajne
Odpisz
1 maja 2014, 23:13
Eeeehhhwwwpp... POLAND STRONK!
Odpisz
1 maja 2014, 22:05
Czy wiecie może z jakiej strony , bo chciałbym to sobie ustawić jako tapetę.
Odpisz
1 maja 2014, 21:37
Bardziej dreadnought
Odpisz
1 maja 2014, 20:47
Co to jest jeager?
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2014, 21:02
obejżyj sobie Pacyfic Rim
Odpisz
4 sierpnia 2014, 16:20
kto grał w warhammera wie
Odpisz
1 maja 2014, 18:43
za**biste :D
Odpisz
1 maja 2014, 18:05
Patriotyzm Level 100
Odpisz
1 maja 2014, 17:28
Jaeger*
Odpisz
1 maja 2014, 17:17
imponujący! :D
Odpisz
28 kwietnia 2014, 16:56
Code Geas wersja polska.
Odpisz
27 kwietnia 2014, 21:22
bajaszok 2 wersia polska
Odpisz