Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar opona113

30 czerwca 2022, 02:00

Nie przesadzajcie. Takich mieszkań się nie robi w Polsce.

Avatar Dodgegamer05

5 stycznia 2023, 18:25

@opona113: tylko we wszystkich miejscowościach o większej populacji niż 0, to różnica

Avatar Wojtassss

1 lipca 2022, 18:29

No ja mam 2 kontakty, które są praktycznie na podłodze, które są za łóżkiem i za biurkiem za szafką

Avatar PridSanisi

30 czerwca 2022, 22:37

komentarz obrazkowy

Avatar Chenderella

30 czerwca 2022, 12:39

Z tym kontaktem to tragedia. W mieszkaniu, w którym mieszkam w każdym pokoju jest jeden oryginalny kontakt, resztę sobie sami dorabialismy i wtedy dopiero do mnie dotarło, jak tragicznej jakości są ściany. Bo jak robiłam korytko na kabel (miało być ok 1/1.5cm) to sypał się piach i odpadały kamienie o conajmniej 2cm średnicy

Avatar Kogucikoo

29 czerwca 2022, 20:41

Pracuję teraz na budowie w Zielonej Górze i muszę powiedzieć, że przytłaczająca większość ścian to Silka, a kontaktów naj...ne więcej niż tapety na przeciętnej Zuźce. Więc mem nieprawdziwy.

Avatar Nie_mam_pomyslu_na_login

30 czerwca 2022, 00:34

@Kogucikoo: W swoim mieszkaniu często słyszę zwykłą rozmowę sąsiadów, a w łazience można usłyszeć nawet gdy ktoś pierdnie, w poprzednim mieszkaniu było podobnie, więc jednak trochę prawdziwy ten mem.

Avatar Grzesiufloryda

29 czerwca 2022, 11:42

Prawdziwy polski majster nie uzywa poziomicy a tynk miesza z piachem ale nie po to żeby bylo taniej tylko zeby potem wszystko odpadło a oczy mają po to zeby robic na oko

Avatar kola3492

Edytowano - 29 czerwca 2022, 18:12

@Grzesiufloryda: na praktykach, puszki od gniazdek i skrzynki z bespiecznikami montowaliśmy na tynkuu który tynkarze odrzucali, bo nam się zaprawa skończyła, a teraz to osiedle jest jednym z najdroższych w Krakowie

Avatar Neronixu

29 czerwca 2022, 19:31

@kola3492: Prawdziwe gówno, wystarczy, że będzie odpowiednio opakowane w pozłocone pudełeczko i owinięte jedwabną kokardką, żeby je drogo sprzedać. A kto takie opakowanie z gównem kupi to nie pokaże nikomu zawartości, żeby nikt nie wiedział, że trzyma w rękach najzwyczajnejszego balasa. Cały taki sztucznie wytworzony krąg ludzi, którzy myślą, że mają pozycję, bo wywalili pieniądze w szajs wciśnięty przez takiego pana mówiącego piękne słowa i podsuwającego umowę o kredyt, to nic innego jak znany od dawna krąg wzajemnego spie....enia

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2022, 10:38

Patodeweloperka

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Progs
Dodane przez: Progs

Trzykrotny T

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Trzeba brać osobną torbę

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Ostry ten sędzia

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka