Inteligentni ludzie przeszukują internet
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ikony
Drewniany kominek
Wielka przygoda
Papierowa szkoła posting
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2022, 09:30
Największą planetą na Ziemi była planetoida, co rąbnęła w Ziemię tworząc Księżyc wg jednej z teorii.
Bardziej sensownej odpowiedzi na tak głupie pytanie nie znajdziecie.
Odpisz
30 czerwca 2022, 13:01
@niggiddu:
Nazwali ją Thea
Odpisz
30 czerwca 2022, 14:49
@niggiddu: przecież księżyc to hologram
Odpisz
30 czerwca 2022, 14:56
@JaJestemZWami: ale utrzymanie przez tyle miliardów lat takiego hologramu wymagało odpowiedniej ilości energii, w tym wypadku wystarczała ta ze zderzenia planet
Odpisz
30 czerwca 2022, 15:46
@niggiddu: przecież ziemia ma 7000 lat. Biblii nie czytałeś?
Odpisz
30 czerwca 2022, 16:12
@JaJestemZWami: 7000 lat dla Boga to dla człowieka 4 600 000 000 lat. Kreacjoniści zapominają, że dosłowne czytanie Biblii jest herezją, za którą pewnie nawet palono na stosach
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2022, 16:17
@niggiddu: przecież Bóg zanim stworzył świat, nie miał punktu odniesienia w czasie, bo:
- jest wieczny
- zanim powstało słońce trzeciego dnia nie miał jak policzyć jak mijał czas wcześniej, bo to słońce jest punktem odniesienia dnia.
Więc nie mogło u niego minąć 7000 lat.
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2022, 16:48
@JaJestemZWami: Bóg z założenia jest zdolny do rzeczy niemożliwych. Naginając logikę może stworzyć kamień, którego nie będzie w stanie unieść (w tym wypadku zawieszając swoją wszechmoc w ramach swoistej "gry" w kamień nie do udźwignięcia), a nawet orientować się w czasie bez punktu odniesienia. Poza tym wcale nie jest napisane, że dla Boga nie było innych punktów odniesienia - po prostu ludzkość tworząca Pismo Św nie mogła uwzględnić niemal niczego przed powstaniem świata, którego jest częścią.
Odpisz
30 czerwca 2022, 18:12
@niggiddu: ale dlaczego
Odpisz
30 czerwca 2022, 18:32
@JaJestemZWami: dlaczego co?
Odpisz
30 czerwca 2022, 20:01
@niggiddu: dlaczego ludzkość nie mogła zapisać nic o świecie którego nie jest częścią?
I co z Lilith, w historii o niej wielokrotnie było wspominane o tym właśnie świecie którym ludzie nie są częścią
Odpisz
30 czerwca 2022, 20:13
@JaJestemZWami: Zapewne ówcześni ludzie sami mieli niewielkie możliwości badania tamtego świata, a każda z istniejących, zapisanych rewelacji mogła być zarówno objawieniem, jak i fantazją. Poza tym wraz z upływem czasu wiele tekstów mogło zwyczajnie przepaść, szczególnie jeśli nie pasowały duchowieństwu
Odpisz
30 czerwca 2022, 14:32
słońce
Odpisz
30 czerwca 2022, 10:33
Ur mom
Odpisz
29 czerwca 2022, 19:58
Stare i było
Odpisz
29 czerwca 2022, 18:25
Może im chodzi o największy model planety?
Odpisz
29 czerwca 2022, 17:20
To ma sens.
Odpisz
29 czerwca 2022, 17:24
Ale bogów rzymskich to ty szanuj!
Odpisz