I'm a Barbie girl in a Barbie wooorld
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Należy się za piękne oczy
Przyszłość jest piękna
Rel
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2023, 09:03
Pojawił się podczas.napisów.końcowych
Odpisz
3 lipca 2022, 01:38
Jest mały problem, ta piosenka nie jest o Barbie
Odpisz
2 lipca 2022, 00:01
Nie dziwię się że nie chodzę do kina
Odpisz
30 czerwca 2022, 16:07
Szczerze to byłam gotowa obejrzeć ten film (zajebiście dobrali aktorów).
A teraz to mi się odechciało
Odpisz
30 czerwca 2022, 16:09
@BardzoOryginalnaNazwa: aqua zbytnio się nie lubi z twórcami barbie, więc było to nieuniknione
Odpisz
30 czerwca 2022, 16:11
@BardzoOryginalnaNazwa: Wyszło coś typu: zależy którego rabina zapytasz.
Odpisz
30 czerwca 2022, 16:12
@bandit_the_drug_lord: To wiele wyjaśnia
W sumie dalej bym obejrzała, bo serio obsada odj...na perfekcyjnie i o ile nie chciałam tego oglądać (Barbie jakoś nie było dla mnie mega ważne. Lalek nie miałam, filmy oglądałam i były fajnie, ale jednak były wtedy bajki które bardziej lubiłam) tak jak zobaczyłam aktorów no to od razu byłam kupiona
Odpisz
1 lipca 2022, 16:12
@bandit_the_drug_lord: Nie wiadomo do jakiej grupy wiekowej będzie Barbie, a ta piosenka od Aqua ma dużo podtekstów
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2022, 16:08
Nie wiem po co film o barbie i kto go oglądnie?
Dzieci wola bajki, dorośli nie będą oglądać filmu o barbie.
Fenomen filmów na podstawie bajek jest spoko, jeśli jest to Asterix i Obelix, albo jakaś inna bajka pełna satyry i dobrego humoru.
Albo przemocy.
Odpisz
30 czerwca 2022, 16:10
@JaJestemZWami: "dorośli nie będą oglądać filmu o barbie"
i tu się mylisz
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2022, 16:15
@JaJestemZWami: "Albo przemocy."
W takim razie Barbie jest idealna 💀
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2022, 16:20
@JaJestemZWami: Ja go będę oglądać, kręcą go dla mnie, żebym mógł mieć jakąś rozrywkę na moim poziomie
Odpisz
30 czerwca 2022, 16:31
barbie i ratko mladic :przygoda w bośni
Odpisz
30 czerwca 2022, 17:34
@JaJestemZWami: Dorośli i nastoletni fascynaci Barbie. Ja idę na pewno.
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2022, 11:51
@JaJestemZWami: można się nim posłużyć do wyzwania "wypij shota za każdym razem jak zobaczysz coś różowego na ekranie"
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2022, 11:18
Mam wrażenie że było, ale nie wiem czy tu.
Odpisz
30 czerwca 2022, 16:12
Jestem dziewczyną Barbie w świecie Barbie
Życie w plastiku, jest fantastyczne (żółwie nie mogą tego powiedzieć)
Odpisz