memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
30 czerwca 2022, 17:31
oh tak pamietam jak mialem telefon ze slychawka nie mialem telefonu ze sluchawka
Odpisz
1 lipca 2022, 19:04
DYKTAFON TO TY TOJA KARGON
1 lipca 2022, 19:03
MOZESZ ZAWSZE WYRZUCIC TELEFON PRZEZ OKONO A PTEM PO NIEGO ZESKOCZY,Ć ( Z 999 PEITRA)
1 lipca 2022, 11:02
Nadal mam taki telefon i jak dzwoni fotowoltaika to ich wyzywam i wciskam słuchawką w telefon
30 czerwca 2022, 19:04
wciskasz "zakończ rozmowę" i j....sz telefonem o ścianę czci podłogę
1 lipca 2022, 08:56
@Polakowaty: co z tego jak tamta osoba nie usłyszy
30 czerwca 2022, 21:27
Część jejaków może to pamięta, lecz wątpię że chociażby 1/4
30 czerwca 2022, 20:50
Rel
30 czerwca 2022, 17:56
Ja wolałem zamykanie tych Nokii składanych
30 czerwca 2022, 17:51
zawsze można rzucić telefonem o ścianę
30 czerwca 2022, 17:13
fajnie tak sobie popsuć telefon, bo nie umiem panować nad emocjami
30 czerwca 2022, 17:24
@mrak4: najgorzej jak nie panujesz nad emocjami a jednocześnie jesteś tak słaby że jak j....iesz telefonem o ścianę to nic się nie wydarzy Frustrujące
nie zesraj sie
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2022, 17:31
oh tak
pamietam jak mialem telefon ze slychawka
nie mialem telefonu ze sluchawka
Odpisz
1 lipca 2022, 19:04
DYKTAFON TO TY TOJA KARGON
Odpisz
1 lipca 2022, 19:03
MOZESZ ZAWSZE WYRZUCIC TELEFON PRZEZ OKONO A PTEM PO NIEGO ZESKOCZY,Ć ( Z 999 PEITRA)
Odpisz
1 lipca 2022, 11:02
Nadal mam taki telefon i jak dzwoni fotowoltaika to ich wyzywam i wciskam słuchawką w telefon
Odpisz
30 czerwca 2022, 19:04
wciskasz "zakończ rozmowę" i j....sz telefonem o ścianę czci podłogę
Odpisz
1 lipca 2022, 08:56
@Polakowaty: co z tego jak tamta osoba nie usłyszy
Odpisz
30 czerwca 2022, 21:27
Część jejaków może to pamięta, lecz wątpię że chociażby 1/4
Odpisz
30 czerwca 2022, 20:50
Rel
Odpisz
30 czerwca 2022, 17:56
Ja wolałem zamykanie tych Nokii składanych
Odpisz
30 czerwca 2022, 17:51
zawsze można rzucić telefonem o ścianę
Odpisz
30 czerwca 2022, 17:13
fajnie tak sobie popsuć telefon, bo nie umiem panować nad emocjami
Odpisz
30 czerwca 2022, 17:24
@mrak4: najgorzej jak nie panujesz nad emocjami a jednocześnie jesteś tak słaby że jak j....iesz telefonem o ścianę to nic się nie wydarzy
Frustrujące
Odpisz
30 czerwca 2022, 17:24
nie zesraj sie
Odpisz