Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pozdrawiam świetliki
Mało znany szczegół
Przypałowo
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2022, 19:28
dla tych co nie wiedza kosztuje 2 zł
Odpisz
30 czerwca 2022, 19:40
@Polski_Dodge: a wielkość?
Odpisz
1 lipca 2022, 19:34
@Polski_Dodge: Tylko że one kiedyś były za złotówkę
Odpisz
1 lipca 2022, 20:38
@Gniotek7: ale cenę podnieśli już ponad 2 lata temu
Odpisz
2 lipca 2022, 10:15
o rany, to było 2 lata temu? Czuję się staro
Odpisz
2 lipca 2022, 11:07
@Gniotek7: jaka jest ich wielkość?
Odpisz
2 lipca 2022, 12:13
@Kolo_killer:
takie mniej więcej (z tego warto pamiętać, że dodatki to już większa kwota, ale sosy można nalewać w nieskończoność jak dolewka w fastfoodzie, przynajmniej tak było ostatnim razem jak byłem w Ikei w krk)
Odpisz
3 lipca 2022, 01:54
@Gniotek7: dzięki ci o porównywaczu
brakuje tylko zdjęcia jak był za 1
Odpisz
3 lipca 2022, 12:24
@Kolo_killer: Raczej się nie zmieniły rozmiarowo
Odpisz
1 lipca 2022, 22:45
Przytoczony fragment z księgi o biologii rozszerzonej prof. Montaque do Pinto
"Wielkość ich zaś opisać w prostym zdaniu można, z poszczyzny zapożyczonym: już większego ...ja masz w spodniach niż w tej bułce ale twoja kobieta wciąż niezadowolona chodzi"
Odpisz
30 czerwca 2022, 19:34
Za to cena lodów w Ikei wzrosła o złotówkę
Odpisz
30 czerwca 2022, 18:33
Czyli albo spadnie ich jakość, albo od startu były cenowo zawyżone... Ale Żabka nigdy by tego nie zrobiła!!1!11!1
Odpisz
30 czerwca 2022, 18:23
Tradycji nie zmienisz, k*rwiu
Odpisz