Pan Turek dobry, nigdy nie żałuje sosiwa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Drewniany kominek
Zapraszamy
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Przyszłość jest piękna
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lipca 2022, 23:49
Czyli jestem masochistą
Odpisz
4 lipca 2022, 07:11
@Crln_7: Ja też
Odpisz
2 lipca 2022, 01:46
Pamiętajcie drogie dzieci. Dobry kebab pali dwa razy
Odpisz
2 lipca 2022, 03:55
@Gaiaphage: raz w ustach raz w dupie
Odpisz
2 lipca 2022, 08:44
@Gaiaphage: ja kiedyś zjadłem takiego co palił 5 razy
Mordę zżarł, jelita zżarł, a dupę to trzy następne srania zżerał
Odpisz
3 lipca 2022, 01:23
@Gaiaphage: Obok Mielna jest taka miejscowość Gąski i tam byłem nad morzem. I tam jest taka pizzeria (chyba Atom się nazywała) i tam też kebaby były. Wziąłem mieszanego. 2 butelki coli musiałem wypić w trakcie, bo było w ...j samballi. Nawet nie wyobrażam sobie jak smakowałby ostry. Zawsze jak ktoś mi mówi że zjadł coś ostrego i piecze to ja zawsze odpowiadam że i tak to pewnie nic w porównaniu do kebaba z Gąsek
Odpisz
3 lipca 2022, 01:45
@olimpicYT3356: Chyba mam cel w życiu.
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2022, 01:20
No generalnie ludzie to jedyny gatunek lubiący ostre jedzenie
Odpisz
2 lipca 2022, 04:37
A Miętowy?
Odpisz
2 lipca 2022, 09:02
Mięta to mięta , mięta to roślina którą dajemy do niektórych potraw
Odpisz
2 lipca 2022, 09:59
fajny awatar
Odpisz
2 lipca 2022, 10:04
ale jest taki smak?
Odpisz
2 lipca 2022, 10:40
tak samo jak z pikantnym
Odpisz
2 lipca 2022, 10:46
@Lemiak: a co on robi że go czuć? Chyba nic nie podrażnia
Odpisz
2 lipca 2022, 09:59
No dla Meksykanów nie
Odpisz
2 lipca 2022, 03:55
Prawdziwy masochizm to znać angielski i jeszcze nie wyjechać z tego kraju
Odpisz
2 lipca 2022, 00:05
Nie jest to do końca ból. Kapsaicyna reaguje z receptorami gorąca, więc zasadniczo smak pikantny to tak jakby ci się paliła morda ;)
Odpisz
1 lipca 2022, 21:59
Zależy, na niektórzy mają wypaczone kubki smakowe, więc nie wiedzą co to ostrość.
Odpisz
1 lipca 2022, 21:54
Miłość tak jak ostry kebs, piecze dwa razy.
Odpisz
1 lipca 2022, 12:45
do tego samego wniosku doszedłem wczoraj jedząc pikantną zupę
a dziś na kiblu dostałem potwierdzenie
Odpisz
1 lipca 2022, 12:44
Nie tylko kapsaicyną ale tak
Odpisz