Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Crln_7

1 lipca 2022, 23:49

Czyli jestem masochistą

Avatar Jestem_fajny

4 lipca 2022, 07:11

@Crln_7: Ja też

Avatar Gaiaphage

2 lipca 2022, 01:46

Pamiętajcie drogie dzieci. Dobry kebab pali dwa razy

Avatar tata113m

2 lipca 2022, 03:55

@Gaiaphage: raz w ustach raz w dupie

Avatar Lekki69

2 lipca 2022, 08:44

@Gaiaphage: ja kiedyś zjadłem takiego co palił 5 razy
Mordę zżarł, jelita zżarł, a dupę to trzy następne srania zżerał

Avatar olimpicYT3356

3 lipca 2022, 01:23

@Gaiaphage: Obok Mielna jest taka miejscowość Gąski i tam byłem nad morzem. I tam jest taka pizzeria (chyba Atom się nazywała) i tam też kebaby były. Wziąłem mieszanego. 2 butelki coli musiałem wypić w trakcie, bo było w ...j samballi. Nawet nie wyobrażam sobie jak smakowałby ostry. Zawsze jak ktoś mi mówi że zjadł coś ostrego i piecze to ja zawsze odpowiadam że i tak to pewnie nic w porównaniu do kebaba z Gąsek

Avatar Figarus

3 lipca 2022, 01:45

@olimpicYT3356: Chyba mam cel w życiu.

Avatar olimpicYT3356

Edytowano - 3 lipca 2022, 01:20

No generalnie ludzie to jedyny gatunek lubiący ostre jedzenie

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2022, 04:37

A Miętowy?

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2022, 09:02

Mięta to mięta , mięta to roślina którą dajemy do niektórych potraw

Avatar Wojtassss

2 lipca 2022, 09:59

fajny awatar

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2022, 10:04

ale jest taki smak?

Avatar Lemiak

2 lipca 2022, 10:40

tak samo jak z pikantnym

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2022, 10:46

@Lemiak: a co on robi że go czuć? Chyba nic nie podrażnia

Avatar Wojtassss

2 lipca 2022, 09:59

No dla Meksykanów nie

Avatar tata113m

2 lipca 2022, 03:55

Prawdziwy masochizm to znać angielski i jeszcze nie wyjechać z tego kraju

Avatar Anantashesha

2 lipca 2022, 00:05

Nie jest to do końca ból. Kapsaicyna reaguje z receptorami gorąca, więc zasadniczo smak pikantny to tak jakby ci się paliła morda ;)

Avatar TrueStoryGuy

1 lipca 2022, 21:59

Zależy, na niektórzy mają wypaczone kubki smakowe, więc nie wiedzą co to ostrość.

Avatar bartton

1 lipca 2022, 21:54

Miłość tak jak ostry kebs, piecze dwa razy.

Avatar ptasznik5

1 lipca 2022, 12:45

do tego samego wniosku doszedłem wczoraj jedząc pikantną zupę

a dziś na kiblu dostałem potwierdzenie

Avatar ZnawcaZwierzat

1 lipca 2022, 12:44

Nie tylko kapsaicyną ale tak

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Drewniany kominek

Zapraszamy

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Przyszłość jest piękna

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka