Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Lekko nie będzie
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To się nie może nie udać
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 stycznia 2017, 15:13
Czyli ja bym nic nie mówił...
Odpisz
29 kwietnia 2014, 14:11
Dlatego właśnie (m.in.) nie mam fb.
Odpisz
29 kwietnia 2014, 14:16
Ja mam, ale żałuje.
Odpisz
29 kwietnia 2014, 14:29
ja mam i nie żałuję.
Odpisz
29 kwietnia 2014, 15:58
@saper123: To dobrze.
Odpisz
29 kwietnia 2014, 17:14
Ja mam fb ale nie piszę tam ciągle co robię, mam go aby czasem z kimś popisać i dla gier bo w niektórych potrzeba fb albo są za zalogowanie się bonusy :p
Odpisz
29 kwietnia 2014, 22:14
Jakbym widział siebie
Odpisz
29 kwietnia 2014, 20:58
To poprostu skończy sie tak że bd sie nazywać Amerykanami a nie ludźmi
Odpisz