Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kokomando

2 lipca 2022, 13:15

Wygląda jak gówno a smakuje jeszcze lepiej

Avatar Boberek00

1 lipca 2022, 21:28

Te lewe dolne wygląda spoko

Avatar PewienKtosiek

1 lipca 2022, 21:38

@Boberek00: Te lewe dolne wygląda jakby ktoś na ten kotlet zwymiotował

Avatar Boberek00

1 lipca 2022, 21:57

@PewienKtosiek: Mi to wygląda na zupę

Avatar Nocta

2 lipca 2022, 11:00

@Boberek00: to nie zupa. To pie (mięso w cieście) polane sosem groszkowo/miętowym z ziemniakami

Avatar Boberek00

2 lipca 2022, 11:22

@Nocta: Dobrze wiedzieć
dziękuje ci

Avatar Jadeja

2 lipca 2022, 11:13

Moim zdaniem zajebiste żarcie

Avatar nwmjakomdacnazwexd

2 lipca 2022, 11:05

ale by se to wtranżoliła to pierwsze i pierwsze na dole
ktoś by poinformował, co to jest to ostatnie?

Avatar niggiddu

2 lipca 2022, 10:59

Stargazy pie

Avatar Erenea

2 lipca 2022, 10:44

jedyne co mi przychodzi do głowy jak na to patrzę to "posolili to chociaż? nie widzę żadnych przypraw, dania wyglądają jak przygotowane specjalnie dla malutkich dzieci, mdłe i nijakie, mogliby chociaż koperek na ziemniaki wrzucić"

Avatar Nocta

2 lipca 2022, 10:55

@Erenea: co najwyżej polali octem. Poza tym na dolnym prawym zdjęciu masz pieprzniczkę i brązowy sos, więc "przyprawy" są

Avatar Chenderella

2 lipca 2022, 10:44

Tak, śmiejmy się z ludzi, którym smakuje coś innego niż nam

Avatar pjoterix

2 lipca 2022, 10:07

To jest dokładnie ten sam typ jedzenia co mamy w Polsce xd

Avatar Lisandrine

2 lipca 2022, 10:06

No ja nie wiem, dla mnie wygląda to całkiem smacznie

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 1 lipca 2022, 22:07

Ale mi się podoba jedno frumenty.

Avatar Oliwier256

1 lipca 2022, 21:26

Ale śniadanie mają cudne

Avatar Schabowy_nie_mielony

1 lipca 2022, 21:43

@Oliwier256: ponieważ mają BEAAAAANSSS

Avatar Oliwier256

Edytowano - 1 lipca 2022, 21:58

@Schabowy_nie_mielony: i jajko oraz tosty

Avatar
Brodacz

1 lipca 2022, 21:52

Fasolka jest dobra, ale co to za gówno na dole po lewej? I w sumie po prawej też

Avatar Schabowy_nie_mielony

1 lipca 2022, 21:43

BEEEEANSSSS

Avatar Xelven

1 lipca 2022, 21:27

dlatego razem z przyprawami kradli potrawy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Nie po oczach

Można, tylko trzeba wstawać rano

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka