Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar EnderKGunner34

3 lipca 2022, 18:07

Niech ktoś wyjaśni plz

Avatar pewienktosktoniemaglosu

2 lipca 2022, 08:44

Czym jest Opener powiedz mi ktoś bo widać jestem bomerem

Avatar Nanook

2 lipca 2022, 08:52

@pewienktosktoniemaglosu: Open'er to największy festiwal muzyczny w Polsce odbywający się co roku na terenie Gdyni

Avatar pewienktosktoniemaglosu

2 lipca 2022, 08:52

@Nanook: aaaa to więc co jest, musiałem na muzyce robić prezentacje o tym.

Avatar Krzyniu

2 lipca 2022, 09:15

@pewienktosktoniemaglosu: albo ja się starzeję albo język polski ewoluuje w oczach

Avatar
kroganin

2 lipca 2022, 09:49

@Nanook: Owsiakowy Woodstock nie jest największy?

Avatar Nanook

2 lipca 2022, 10:07

No tak, masz rację. W takim razie drugi największy. Ciekawe, że na stronie Open'era twierdzą, że są największym festiwalem w Polsce.

Avatar przemek1ni

2 lipca 2022, 12:08

@Nanook: Nic nie wspominają o corocznej dyskotece urodzinowej mojego wuja w Obornikach Dolnych?
Kurde, będzie mu smutno, myślał, że do czegoś w życiu doszedł, w ostatnim roku nawet nasz sołtys go odwiedził

Avatar Mordur

2 lipca 2022, 18:53

@Nanook: Relacja z Gdyni.Od dwóch dni są burze i mi plenerowcy czatują pod lidlem.Tyle z ich zabawy.

Avatar Towarzysz777

3 lipca 2022, 14:33

@Mordur: A ja pojechałem na Imagine Dragons tylko bo są zajebiści a zastanawiałem się z kolegą nad 3 dniem bo Dua Lipa, tymczasem ewakuacja, zalana Gdynia i Dua Lipa nie wystąpiła XDD

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2022, 08:06

Jakim openerze

Avatar Oliwier256

2 lipca 2022, 08:13

to tu nie jest operze? Huh

Avatar
Hamczurk

2 lipca 2022, 08:13

też mam takie "czym do kierwy jest opener?" XD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Nigdy na to nie wpadną

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Przypałowo

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka