JejaOS - system operacyjny dla Jejaków!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tak się składa, że znam kogoś takiego
Fajnie że odpowiedzieli
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Należy się za piękne oczy
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lipca 2025, 19:48
Genialne trzeba takie coś zrobić
Odpisz
23 lipca 2022, 07:57
Gdzie kupić?
Odpisz
3 lipca 2022, 05:37
Ale ekstra!
Odpisz
3 lipca 2022, 14:15
@jejapl: nawet Pan Bartek się zadowolił
Odpisz
3 lipca 2022, 14:42
@Nikodem8378: Pan Bożydar*
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2022, 15:14
@jejapl: Gratuluję pełnoletności!
Jeja.pl istnieje już 18 lat!
Odpisz
16 lipca 2022, 18:10
@kaczka_jest_fajna: teraz można legalnie hentai rysować z jeja
Odpisz
16 lipca 2022, 18:49
@DRAGON_POLSKA: o nie
Odpisz
2 lipca 2022, 16:26
Przedstawiam Wam jejaOS — system operacyjny dla jejaków! Cały symulator został napisany w JavaScript bez użycia żadnych dodatkowych bibliotek. Używa HTML5 Canvas — co oznacza, że jejaOS mogłaby działać tak samo, jak gra przeglądarkowa. Jeżeli będzie duże zainteresowanie projektem oraz uda się dogadać z administracją to gra zostałaby dodana do gier na stronie jeja, oraz projekt byłby dalej rozwijany!
Odpisz
2 lipca 2022, 16:32
@DragonflySugar: To jest gra?
Da się to użyć jako funkcjonujący system operacyjny?
Odpisz
2 lipca 2022, 16:38
Gra / Symulator w takiej postaci. W przypadku instalacji z poziomu BIOS byłoby dużo więcej pracy potrzebne jeżeli byłby budowany od zera. Jednak można by użyć kernel'a Linuxa i przeprogramować mu nakładkę / wygląd systemowy oraz dodać aplikacje zawarte w grze i byłby to pełnoprawny system operacyjny!
Odpisz
2 lipca 2022, 16:39
@DragonflySugar: przecież tego czegoś absolutnie nie można nazwać systemem operacyjnym a gejaki łykają jak pelikany xD
Odpisz
2 lipca 2022, 16:49
@DragonflySugar: Czy jest to możliwe, by na tym OS odpalić prawdziwą przeglądarkę, taką jak Chrome lub Firefox?
Odpisz
2 lipca 2022, 17:04
@Pomiot: nie, jest to symulator napisany w JavaScript tak jak napisał autor, technicznie to nie ma nic wspólnego z systemem operacyjnym
Odpisz
2 lipca 2022, 17:51
może chociaż doceń że ktoś się postarał
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2022, 17:54
@XaVery: w sumie jedyne co mogę docenić to efekciarstwo
ludzie zawsze się na to łapią xD
to też jest w zasadzie jeden z powodów dlaczego te wszystkie ciemne masy korzystają z jakiegoś obsranego Windowsa a nie z najlepszej dostępnej opcji czyli Linuxa
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2022, 18:54
windows wspiera więcej gier.
Gdyby nie to, to bym używał linuxa.
Ogólnie jak odpalisz grę na Linux, to jest ona wydajniejsza niż na windowsie, ale z racji tego, że na Linux trudno jest piracić gry, to muszę używać windows
Odpisz
2 lipca 2022, 19:00
w js nie napiszecie ani przeglądarki, ani systemu operacyjnego.
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2022, 22:22
@JaJestemZWami: Systemu operacyjnego raczej nie, ale takie aplikacje jak przeglądarkę jak najbardziej. Sam desktopowy Discord był pisany w JavaScript. Electron pozwala na budowanie aplikacji desktopowych za pomocą JSa na różne platformy
Odpisz
8 lipca 2022, 02:46
@DragonflySugar: ale electron to js połączony z c++
Odpisz
8 lipca 2022, 02:54
@JaJestemZWami: poza tym myślę, że Tauri będzie wypierać Electrona.
Odpisz
8 lipca 2022, 20:08
niech zgadnę, używasz archa?
Odpisz
7 lipca 2022, 19:25
I avek Bejza jako kosz
Odpisz
7 lipca 2022, 21:48
@IkarAviator:
Odpisz
5 lipca 2022, 11:58
Koks
Odpisz
4 lipca 2022, 17:06
Jeśli chciałbyś kiedyś zrobić z tego grę przeglądarkową to ja dodałbym ikonkę jeja.pl na pulpicie która po kliknięciu w nią odprowadzała by do prawdziwej strony jeja. Ale tak czy siak mega robota, chciałbym mieć taki system operacyjny.
Odpisz
2 lipca 2022, 18:11
Nie ironicznie
Zajebiście ci wyszło
Odpisz
3 lipca 2022, 16:22
@Bright32: Bright32 zgadza się z czyjąś opinia??? Egzorcysta został zadzwoniony
Odpisz
4 lipca 2022, 13:21
trzeba sobie zapisać w kalendarzu
Odpisz
3 lipca 2022, 16:24
on zaraz stworzy nowe lore tej strony z tym programem nowa legenda tutaj przyszła
Odpisz
3 lipca 2022, 14:58
Nie wiem czemu ale to wyglądaj jak coś zrobionego przez fineasza i ferba
Odpisz
3 lipca 2022, 14:53
Dej mnie to
Odpisz
3 lipca 2022, 14:28
Brakuje mi tu tylko aplikacji Jeja
Odpisz
3 lipca 2022, 14:36
@kiwi999999: przecież jest
Odpisz
3 lipca 2022, 14:37
@Nikodem8378: ale chodzi, że w tym systemie
Odpisz
3 lipca 2022, 14:37
@kiwi999999: źle zrozumiałem
Odpisz
3 lipca 2022, 14:20
Kiedy publikacja?
Odpisz
3 lipca 2022, 14:35
@wiedeni: .
Odpisz
3 lipca 2022, 14:24
kurcze pieczone jakiś quality post na tej stronce no cool
Odpisz
3 lipca 2022, 05:03
Gdzie można pobrać?
Odpisz