Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ziarenko traumy wyrosło
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Północne Węgry
Nieuczciwa ocena
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lipca 2022, 19:08
Ja się cieszę, że moja takich zachcianek nie miała..
Odpisz
3 lipca 2022, 19:21
@Maly_KSIAZE: Yo ziooom, kilkanaście minut temu skończyłam czytać Małego Księcia
Odpisz
3 lipca 2022, 20:45
@Moje_Rysunki12: nigdy go nie czytałem :D ale swego czasu treść i problematykę znałem bardzo dobrze.. było to wiele lat temu..
Odpisz
3 lipca 2022, 22:19
@Maly_KSIAZE: To nie do końca to samo, zważając na uwagę, że książka ta jest adresowana do dorosłych :D Może by tak odświeżyć ;)
Odpisz
4 lipca 2022, 00:09
@Towarzysz777: myślałem o tym, ale zawsze brakło czasu.. a jak czas się znajdował to wolałem poczytać Star Wars..
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2022, 01:20
@Maly_KSIAZE: Star Wars piękne uniwersum w którym sam całe życie siedzę, ale w duszy gra literatura nad którą trzeba się zastanowić i pomyśleć, to inna półka :)
Odpisz
4 lipca 2022, 07:29
@Towarzysz777: tak, jak najbardziej masz rację.. tylko, że mimo wszystko wolę przysiąść do książki, której treści kompletnie nie znam, w której przygody bohaterów mnie zaskoczą, dzięki której poznam ich nowe losy niż do książki, której treść, przesłanie jak i wszystkie zwroty akcji już znam..
Odpisz
3 lipca 2022, 18:16
A ZAMIAST PARÓWKI DYNAMIT!!!
Odpisz
4 lipca 2022, 01:26
@Adix174: K...a człowieku!!!! Co ty narobiłeś.Najlepszego???!! Tera jeja się nie pozbiera od tej karumzeli śmiechu!!!!!!!!
Odpisz
4 lipca 2022, 00:03
Odpisz
3 lipca 2022, 23:43
Ej tylko ja tam widzę to co widzę?
Odpisz
3 lipca 2022, 17:57
Myślę że jak moja dziołcha będzie w ciąży to zacznę nagrywać na yt dziwne potrawy które będzie chciała
Odpisz
3 lipca 2022, 17:22
To nawet lepsze
Odpisz
3 lipca 2022, 17:19
Mama ziomka jadła tak: brała tabliczkę czekolady, łamała na pół i między te połowy kładła plasterki ogórka konserwowego. Chociaż opowiadała mi to, gdy sama byłam w ciąży, ciężko było się przynajmniej nie skrzywić.
Odpisz
3 lipca 2022, 16:53
Już wiem ską się wzięło "masz zachcianki jak baba w ciąży"
Odpisz
3 lipca 2022, 16:38
ej, ciekawe, zjadłabym
Odpisz
2 lipca 2022, 19:47
To jak ciężarna to powinna tyle nie żreć i zrzucić wagę, a nie wymyślać parówki w ogórkach
Odpisz
2 lipca 2022, 19:58
@Bright32: Tylko, że mąż był jejakiem
Odpisz