Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Fajnie że odpowiedzieli
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lipca 2022, 10:59
Odpisz
3 lipca 2022, 10:46
nie nie czeka
praca inżynierska jest znacznie ciekawsza
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2022, 13:15
albo zrobić kurs na koparki i zarabiać siedząc na dupie, bez nauki.
Odpisz
3 lipca 2022, 23:29
@JaJestemZWami: To jest najniższa krajowa + 200 zł, ale jeśli Cię to satysfakcjonuje to nikomu nie zabronię.
Odpisz
4 lipca 2022, 04:12
@Darwidx: ktos to musi robic wiec leż płasko
Odpisz
4 lipca 2022, 16:54
@Darwidx: można zarobić na koparkach do 7000 brutto. Chciałbym aby to była najniższą krajową dla mnie
Odpisz
7 lipca 2022, 23:26
@JaJestemZWami: W tej bajce były smoki? 6,5 to max, którego i tak nie dostaniesz, bo tyle dają najlepsze firmy. Będziesz siedział przez całe życie w Januszexie za 4k.
Odpisz
7 lipca 2022, 18:21
rzeczy wymienione wcześniej brzmi niepoprawnie imo.
Odpisz
4 lipca 2022, 11:45
Reasumując kwintesencję wszystkich aspektów tematu dochodzę do fundamentalnej konkluzji
Odpisz
4 lipca 2022, 11:44
Trochę tak. "60 tysięcy znaków to nawet nie zdążycie się dobrze rozpisać. Ja już się dobrze w 10 rozpisałem, a jestem człowiek wylewny. Najgorsze jest to, że średnio dwa racy na stronę musisz powiedzieć, co jakiś tam inny publicysta sądzi na ten temat, kiedy i gdzie to napisał, jak do tego dotarłeś i czemu to coś wnosi do twojej rozprawy
Odpisz
4 lipca 2022, 02:58
Nie, bo będę pissł pracę inżynierską.
Odpisz
4 lipca 2022, 04:11
@Smuteczek: Boś tępy z odpornością na wiedzę
Odpisz
3 lipca 2022, 11:29
Reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tematu dochodzę do fundamentalnej konkluzji
Odpisz
4 lipca 2022, 00:17
praca nie została zaakceptowana, ponieważ powinna być napisana bezosobowo. I cyk, wakacje spędzone na pisaniu wszystkiego od nowa w ramach poprawiania
Odpisz
3 lipca 2022, 21:23
Karamba
Odpisz
3 lipca 2022, 20:34
Prace pisane od początku studiów skutecznie mnie zniechęciły do napisania licencjackiej i to już 2 lata minęły mi od tego a ja szczęśliwy
Odpisz
3 lipca 2022, 11:12
Ja będę miał egzamin licencjacki
Odpisz
3 lipca 2022, 10:51
Reasumując retrospektywnie na drodze dedukcji dochodzę do konkluzji
Odpisz
3 lipca 2022, 10:50
Uwzględnijąc i nie zdane/s
Odpisz