Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Ikony
Dobrze czasem się oderwać
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie są aż takie pyszne
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 sierpnia 2017, 22:33
Nie! Proszę nigdy więcej nie przypominać mi o pogrzebach i uśmiechu NIGDY! Byłam mała... bardzo mała i zaczęłam się psychicznie i długo śmiać na pogrzebie babci. Jestem sadystką xd
Odpisz
1 maja 2014, 14:18
Większość komiksów z tym gościem to żenada ... i po prostu ich nie lubię ..
Odpisz
1 maja 2014, 16:47
@pantadeusz1: I tu się zgadzam. I ciągle ta skarpeta na łbie, i żałośnie skrzywiony pedalski ryj.
Odpisz
1 maja 2014, 20:59
@Papayou: Dziękuję ! ;D
Odpisz
1 maja 2014, 21:00
@pantadeusz1: Za co?? :D Taka prawda.
Odpisz
1 maja 2014, 21:02
@Papayou: No popierasz mnie, dlatego dziękuje :D bo taka prawda z tymi komiksami
Odpisz
1 maja 2014, 21:05
@pantadeusz1: No bo trudno nie poprzeć. Ja osobiście na to patrzeć nie mogę, tak samo jak na tą w czapce co jej spodnie się trzymają nie wiadomo na czym.
Odpisz
1 maja 2014, 15:48
idiotyczny ryj zgadzam się z tobą pantadeusz proszę dawajcie łapki w dół głupie neony :)
Odpisz
1 maja 2014, 15:57
@MgJohn: Łał wyzwałeś nas od "neonów" wiesz w ogóle co to "neon"? Neon występuje np. w szyldach sklepów w U.S.A.
Więc najpierw się zastanów się o czym piszesz i nie wyzywaj innych bo świadczy to o tobie nie najlepiej.
Odpisz
1 maja 2014, 14:51
To jest takie głupie, że aż śmieszne :D
Odpisz