Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar xtw43g

7 stycznia 2016, 21:22

Avatar
Konto usunięte

18 marca 2016, 21:26

@xtw43g: Sam rysowałeś?

Avatar xtw43g

18 marca 2016, 21:35

Yup. (peint master)

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2015, 19:57

ja w domu mówię że się nauczyłem a tak naprawdę się nie nauczyłem i mam 4-

Avatar dawidamanowicz04

22 grudnia 2011, 18:54

miałem taki z angielskiego

Avatar Baca_online

18 października 2011, 17:41

nic śmiesznego moim zdaniem...

Avatar pataraka

19 października 2011, 14:02

@Baca_online: tak to jest jak się chodzi do 1 klasy... nie wiesz jak to jest

Avatar Baca_online

19 października 2011, 20:33

@pataraka: chodzę do drugiej.

liceum.

a se takie wybrałem, że się uczyć nie trzeba, więc faktycznie nie wiem jak to jest.
sory resory, mistrzem riposty to ty nie będziesz.

Avatar chupacabra001

21 października 2011, 19:03

@Baca_online: To poczekaj do studiów, jak Ci sesje ***ną...

Avatar Baca_online

21 października 2011, 21:16

@chupacabra001: akademia muzyczna. będę groć po nocach, a tu efekty widoć łod rozu. HA

Avatar pataraka

24 października 2011, 15:20

@Baca_online: a kto powiedział że chcę nim być? poza tym to nie ja się czepiam do wszystkich obrazków

Avatar as13zx

13 sierpnia 2013, 00:27

@Baca_online: chodzę do drugiej.

klasy przedszkola chyba

Avatar
Konto usunięte

19 października 2011, 20:58

ucze sie na 5 umiem na 4 pisze na 3 dostaje 2 ;/ Przynajmniej nie jeden :D i to jest plus uczenia sie ^^

Avatar pataraka

19 października 2011, 14:00

ja też tak mam :) 5/5

Avatar JuTube

19 października 2011, 07:02

true story :/

Avatar edyta_96_13

18 października 2011, 21:08

dokladnie ;)

Avatar grubson5022

18 października 2011, 19:55

h he. tak samo mam 4/5

Avatar
Konto usunięte

18 października 2011, 11:20

Też tak mam...hurra uczyłem się całe kilka dni wszystko umiem dostanę 5! Dostaję test...co to ***a jest?! xD

Avatar mikulek04

18 października 2011, 19:17

uczyłeś się?
myślałam, że jesteś dziewczyną...
a co do obrazka to mam zawsze tak, jak w 1. kratce.

Avatar
Konto usunięte

18 października 2011, 19:23

@mikulek04: No jestem dziewczyną ale przez tępactwo dziewczyn przez chłopaków (czy coś w tym stylu) zmieniłem płeć. Także ałwiderzejn od dzisiaj jestem chłopakiem!

Avatar
Konto usunięte

18 października 2011, 18:10

W nocy nie opłaca się uczyć, mózg nie pracuje wtedy najlepiej ;p

Avatar MaxiorPL

18 października 2011, 15:49

źle zrobione ... w rzeczywistości powinno być ku*wa nie uczyłem się :P

Avatar
Konto usunięte

18 października 2011, 14:49

U mnie przeciwnie...

Avatar szymoniduslodz

18 października 2011, 14:47

tak samo jest ze mną

Avatar
Konto usunięte

18 października 2011, 13:38

heh tak jest..... życie.....

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Młodzi gniewni

Za co ta premia

Jakby trochę nie fair

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka