Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Mało znany szczegół
Najbardziej realistyczny spośród modów
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 stycznia 2016, 21:22
Odpisz
18 marca 2016, 21:26
@xtw43g: Sam rysowałeś?
Odpisz
18 marca 2016, 21:35
Yup. (peint master)
Odpisz
24 sierpnia 2015, 19:57
ja w domu mówię że się nauczyłem a tak naprawdę się nie nauczyłem i mam 4-
Odpisz
22 grudnia 2011, 18:54
miałem taki z angielskiego
Odpisz
18 października 2011, 17:41
nic śmiesznego moim zdaniem...
Odpisz
19 października 2011, 14:02
@Baca_online: tak to jest jak się chodzi do 1 klasy... nie wiesz jak to jest
Odpisz
19 października 2011, 20:33
@pataraka: chodzę do drugiej.
liceum.
a se takie wybrałem, że się uczyć nie trzeba, więc faktycznie nie wiem jak to jest.
sory resory, mistrzem riposty to ty nie będziesz.
Odpisz
21 października 2011, 19:03
@Baca_online: To poczekaj do studiów, jak Ci sesje ***ną...
Odpisz
21 października 2011, 21:16
@chupacabra001: akademia muzyczna. będę groć po nocach, a tu efekty widoć łod rozu. HA
Odpisz
24 października 2011, 15:20
@Baca_online: a kto powiedział że chcę nim być? poza tym to nie ja się czepiam do wszystkich obrazków
Odpisz
13 sierpnia 2013, 00:27
@Baca_online: chodzę do drugiej.
klasy przedszkola chyba
Odpisz
19 października 2011, 20:58
ucze sie na 5 umiem na 4 pisze na 3 dostaje 2 ;/ Przynajmniej nie jeden :D i to jest plus uczenia sie ^^
Odpisz
19 października 2011, 14:00
ja też tak mam :) 5/5
Odpisz
19 października 2011, 07:02
true story :/
Odpisz
18 października 2011, 21:08
dokladnie ;)
Odpisz
18 października 2011, 19:55
h he. tak samo mam 4/5
Odpisz
18 października 2011, 11:20
Też tak mam...hurra uczyłem się całe kilka dni wszystko umiem dostanę 5! Dostaję test...co to ***a jest?! xD
Odpisz
18 października 2011, 19:17
uczyłeś się?
myślałam, że jesteś dziewczyną...
a co do obrazka to mam zawsze tak, jak w 1. kratce.
Odpisz
18 października 2011, 19:23
@mikulek04: No jestem dziewczyną ale przez tępactwo dziewczyn przez chłopaków (czy coś w tym stylu) zmieniłem płeć. Także ałwiderzejn od dzisiaj jestem chłopakiem!
Odpisz
18 października 2011, 18:10
W nocy nie opłaca się uczyć, mózg nie pracuje wtedy najlepiej ;p
Odpisz
18 października 2011, 15:49
źle zrobione ... w rzeczywistości powinno być ku*wa nie uczyłem się :P
Odpisz
18 października 2011, 14:49
U mnie przeciwnie...
Odpisz
18 października 2011, 14:47
tak samo jest ze mną
Odpisz
18 października 2011, 13:38
heh tak jest..... życie.....
Odpisz