Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Mało znany szczegół
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Północne Węgry
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Chciał tylko pomóc
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lipca 2022, 08:02
Zwłaszcza, że z tyłu też wychodził
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2022, 23:44
U mnie w podstawówce była łaska co wyjadała to wszystkim
Odpisz
11 lipca 2022, 08:01
@shadowbio: łaska? Może laska?
Odpisz
9 lipca 2022, 19:16
Dlatego w sztafecie lepszy
Odpisz
9 lipca 2022, 12:10
Ten w sztyfcie czy coś, też nie lepszy, często robiły się "bomble", bo akurat musiał się jakiś pierdek oderwać od reszty tej "szminki"
Odpisz
9 lipca 2022, 11:27
Klej szkolny był lepszy w smaku.
Odpisz
9 lipca 2022, 07:04
Bo to był klej biurowy. Czyli do używania w biurze. Naucz się czytać, a potem narzekaj, że nie działa.
Odpisz
8 lipca 2022, 19:52
Rel
Odpisz
8 lipca 2022, 18:22
I jeszcze przez próbowanie wydostania resztki i skręcania opakowania robiła się dziura. Potem miałeś cały piórnik w kleju
Odpisz