Jestem najtem i wale z axa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pozdrawiam świetliki
Co to takiego?
Fajnie że odpowiedzieli
Jakby trochę nie fair
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lipca 2022, 16:11
ten ostatni wygląda na przydatny
Odpisz
11 lipca 2022, 01:21
chcę tooo
Odpisz
10 lipca 2022, 06:17
Ta ostatnia najlepsza
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2022, 22:29
Niby fajnie to wygląda ale te siekierki są albo niepraktyczne albo niebezpieczne.
Odpisz
9 lipca 2022, 19:45
Ale czadowe
Odpisz
9 lipca 2022, 14:21
Odpisz
9 lipca 2022, 14:15
ta druga wydaje się fest niebezpieczna dla użytkownika xD
Odpisz
9 lipca 2022, 14:17
@BencV: Skrajnie niebezpieczna, to prawda.
Ale fajnie się tym wywija
Odpisz