System leczenia w Call of Duty jest naprawdę realistyczny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Albo dla osób w spektrum
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Angielskie śmieszki
Mało znany szczegół
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 kwietnia 2018, 14:22
Ekhem BF ekhem
Odpisz
30 kwietnia 2014, 15:36
A Battlefield ? Czołg płonie, użyjmy spawarki. Koleś strzelił ci z RPG w twarz ? To nie problem gdy mam defibrylator. Po Prostu chcę tu udowodnić że w grach nie należy szukać logiki tylko po prostu w nią grać.
Odpisz
30 kwietnia 2014, 17:49
@malaho2000: Tyc chyba nie rozumiesz żartu
Odpisz
30 kwietnia 2014, 17:49
@malaho2000: battlefield 1942 nie ma defibrylatora
Odpisz
30 kwietnia 2014, 18:00
@malaho2000: A kto mówił o Battlefieldzie? Tutaj gadamy o Call of Duty.
Odpisz
30 kwietnia 2014, 19:49
@janfon: Mallaho mówił? ...
Odpisz
30 kwietnia 2014, 20:33
@janfon: Nikt mi chyba tego nie zabroni prawda ? Mi chodziło tak po za tym o to aby nie szukać realistyki w grze. CoD ma wiele innych rzeczy które są realistyczne, niektóre są niektóre nie.
Odpisz
1 maja 2014, 12:00
@malaho2000: Wiadomo, każdy ma prawo do wolności słowa itp. ale tutaj autor zrobił żart o CoD. Wspominanie o BF jest trochę... bez sensu.
Odpisz
1 maja 2014, 21:28
@janfon: To nie zmienia faktu że w grach nie należy szukać logiki
Odpisz
2 maja 2014, 09:55
@malaho2000: Jak jesteś akurat tak bardzo uparty albo jesteś krytykiem to wszystkiego się doszukasz.
Odpisz
2 maja 2014, 14:15
@janfon: Czemu tobie aż tak bardzo robi to problem ? Ja tu nie robię żadnego shitstormu lub czegokolwiek innego.
Odpisz
2 maja 2014, 15:33
@malaho2000: Ok, przeczuwam, ze prędzej czy poźniej dojdzie do kłótni, więc zakończmy tą dyskusję.
Odpisz
2 maja 2014, 16:48
@janfon: Spoczo :)
Odpisz
14 października 2014, 14:33
@malaho2000: albo we większości strzelanek m.in team fortress2 gdzie medyk ma laser leczący
Odpisz
6 grudnia 2014, 15:50
@masterblaster: Większość strzelanek ma promień leczący?!
Odpisz
7 maja 2015, 12:12
@malaho2000: Jeszcze jedno: Ktoś cię zabił tuż po odbezpieczeniu granata? Granat magicznie znika!
Odpisz
7 maja 2015, 15:22
@SharpNeedle: Nie znika tylko może dalej go masz w dłoni a granat którego dalej trzymasz za zawleczkę nie wybuchnie.
Odpisz
7 maja 2015, 18:54
@malaho2000: ja jednym razem rzuciłem i w tym samym momencie ktoś mnie zabił a granat zniknął
Odpisz
7 maja 2015, 22:41
@SharpNeedle: być może animacja wyrzucenia się nie skończyła, jednakże w częściach BO wzwyż każdy w ten sposób granat wyrzucony wybuchał niedaleko ciebie więc nie wiem jak to wyjaśnić ;_;
Odpisz
6 stycznia 2017, 21:43
@janfon: *kop kop* Tak zrobił żart o codzie ale tak jakby krytykował tą grę za to że jest auto leczenie tk jakby ją za to hejtował i dlatego też wtrącenie o BF bo w BF auto leczenie TEŻ JEST
Odpisz
6 stycznia 2017, 22:41
@Predator_PL: Odpkopałeś, lecz w bf jest hardcore gdzie jak dobrze pamiętam siedzi spora część graczy, bo jest bardziej realistyczny, a tam nie ma autoleczenia
Odpisz
6 stycznia 2017, 22:48
@Dovahkiin: ta a w codzie jest weteran gdzie zabijają cię na dwa hity niektóre misje nie do przejścia a kampania radziecka w cod waw naprawdę trudna bo schowasz się za osłona a jak to niemcy (w przeciwieństwie do japończyków nawawalają granatami gdzie popadnie więc jak nie zabije cię granat to przed nim uciekniesz i i tak cię zastrzelą XD) i jeszcze jedno no jest ten tryb hardcore może ale tutaj chyba chodzi o poziom NORMAL XD
Odpisz
9 stycznia 2017, 14:05
@Predator_PL: Ej ale ja mówię o multi, a ty o singlu, a to jest różnica.
Odpisz
1 lutego 2018, 23:06
@malaho2000: przepraszam za odkop
granat trzyma sie za łyżkę, po puszczeniu łyżki mloteczek uderza i sie podpalala lont, a zawleczka trzyma łyżkę żeby sama nie odkoczyla
Odpisz
13 grudnia 2016, 18:21
No pewnie a w BF to tam wcale nie ma auto leczenia a gdzie tam kur*a przecież apteczki zbieramy (żart)
Odpisz
30 kwietnia 2014, 15:19
to wyjaśnia jak kapitan Price jest chyba we wszystkich CoDach
Odpisz
30 kwietnia 2014, 16:00
@chojnek: Price to jest przechuj wpierdziela sie w srodek bitwy szfaby do niego strzelaja a ten nic
Odpisz
30 kwietnia 2014, 16:42
@chojnek: II wojna światowa CoD 2 price 40 lat haha MW3 rok 2011 45 lat
Odpisz
30 kwietnia 2014, 15:58
Jakby jakiś niewiedzący chciał wiedzieć to obrazek z filmu X-Men Geneza: Wolverine (X-Men Origins: Wolverine) :).
Odpisz
30 kwietnia 2014, 15:22
A co, może nie jest realistyczny?
Odpisz