Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Moj_komputer_to_ziemniak

7 listopada 2022, 20:07

I od szabli i od szklanki

Avatar Geraltzriviv

11 lipca 2022, 09:29

Janusz, wstawaj, obszczałeś się!

Avatar OwOcomedy

9 lipca 2022, 17:15

No oprócz tej k*rwy Orbana, powieśić go jak Mussoliniego

Avatar dustin2001

10 lipca 2022, 11:47

@OwOcomedy:
Czemu? Węgrzy go wybrali sami.

Avatar Figarus

10 lipca 2022, 12:01

@dustin2001: Może za pierwszym razem dali się nabrać, ale od kiedy przejął praktycznie wszystkie środki masowego przekazu robi Węgrom pranie mózgów na miarę Rosji.

Avatar OwOcomedy

10 lipca 2022, 13:11

@Figarus: właśnie

Avatar dustin2001

10 lipca 2022, 13:26

@Figarus:
Tak działa demokracja.

Kto wygrywa, ten robi pranie mózgu.
W Polsce, w Niemczech, we Francji jest wszędzie tak samo.

Avatar OwOcomedy

10 lipca 2022, 20:04

@dustin2001: czyli jak ktoś wygra demokratyczne wybory to może robić co chce? A jak ktoś poprostu oszukiwał że będzie dobrze, tylko po to, żeby po wyborach zrobić nazistowski kraj to jest ok bo "wygrał w wyborach"

Avatar Legnicki

10 lipca 2022, 20:41

@dustin2001: i to jest jedna z większych jak nie największa wada demokracji

Avatar dustin2001

11 lipca 2022, 00:31

@OwOcomedy:
Tak.
W tym momencie ludzie są nie zadowoleni, protestują i wywierają nacisk.
Po drugie jak jedna osoba jest w stanie wprowadzić autorytarny rząd, to znaczy, że dany ustrój i tak ledwo się trzymał, że nie miał żadnej kontroli.

Porównywanie go do nazisty jest niezwykłym kłamstwem.

Avatar Rhokai

10 lipca 2022, 12:11

Ssać węgrowi pałe muszę bo się uduszę

Avatar OwOcomedy

10 lipca 2022, 13:12

@Rhokai: jako typo co gejuje się z Węgrem potwierdzam

Avatar Figarus

10 lipca 2022, 12:02

Może wtedy tak bymtego nie ujął, ale mając osiem lat już wtedy czułem, że ta scena kipi erotyzmem.

Avatar Szpieg_z_Wenus

9 lipca 2022, 16:54

Oba to przegrywy imo

Avatar ArthurMorgan

Edytowano - 9 lipca 2022, 17:18

@Szpieg_z_Wenus: Nawet połączone są mniejszym przegrywem niż ty /s

Avatar Szpieg_z_Wenus

9 lipca 2022, 18:33

@ArthurMorgan: niezły pocisk

Avatar Rhokai

10 lipca 2022, 12:12

@Szpieg_z_Wenus: w imieniu Polski podziemnej skazuje cię na publiczną kastrację

Avatar Szpieg_z_Wenus

10 lipca 2022, 12:26

@Rhokai: i tak nie mam zamiaru mieć dzieci

Avatar polishplayer21

10 lipca 2022, 16:46

@ArthurMorgan: Po co /s?
/s

Avatar ArthurMorgan

10 lipca 2022, 18:37

@polishplayer21: Bo niektórzy obrażają mnie bezpodstawnie nie używając mózgu żeby zrozumieć że żartuje

Avatar Nokia_701

11 lipca 2022, 01:12

@Szpieg_z_Wenus: 21/12/2044

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Landark
Dodane przez: Landark

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nie są aż takie pyszne

Pozdrawiam świetliki

Angielskie śmieszki

Fergus

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka