Najlepszą obroną jest atak
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ikony
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Phi!
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 sierpnia 2022, 22:54
A najlepszym atakiem obrona
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2022, 08:51
No i dobrze. Głupie psy
Koty nie gonią ludzi na rowerach, w ogóle tego nie robią. Kolejny powód dlaczego to koty są lepsze od psów
Odpisz
11 lipca 2022, 13:44
@malinowy_kot: +1 ziomeczku. Pies to najlepszy przyjaciel człowieka ? Sorry, ale żaden kot na lotnisku nigdy mnie nie wyda.
Odpisz
11 lipca 2022, 13:53
@malinowy_kot: j...ć wasze srające pod siebie i gdzie popadnie koty
Odpisz
11 lipca 2022, 14:11
@Crln_7: a bo psy nie srają pod siebie?
Odpisz
11 lipca 2022, 21:40
@malinowy_kot: A może przestańcie się kłócić o to które zwierze jest najlepsze i kochajcie które chcecie? :)
A oto króliczek :)
Odpisz
11 lipca 2022, 21:45
@Anantashesha: też mam, w sobotę kupiony :)
Odpisz
12 lipca 2022, 10:09
@Crln_7: To urocze że masz, ale na przyszłość pamiętaj żeby nie kupować tylko adoptować. Króliczki w sklepach są traktowane bestialsko i większość z nich umiera. Pamiętaj żeby zabrać go też do weta, może mieć ukryte choroby.
A w ogóle to jest przeuroczy :)
Jak chcesz to do mnie napisz, mam króliki od lat i mogę doradzić conieco :)
Odpisz
12 lipca 2022, 10:10
@Anantashesha: akurat ten z dobrego miejsca był wzięty, a że do weterynarza trzeba pójść to wiem.
Odpisz
12 lipca 2022, 10:13
@Crln_7: Okej, to super :)
Jakby co to zawsze możesz napisać ^^
Odpisz
12 lipca 2022, 14:07
@Anantashesha: kurde, pisać z laską która ma penisa? Hmmm xd
Odpisz
12 lipca 2022, 14:35
@Crln_7: No przecież to że mam penisa nie znaczy że cię nim wyr*cham xD
Odpisz
12 lipca 2022, 14:36
@Anantashesha: k...a no nie wiem xD
Odpisz
12 lipca 2022, 15:19
@Crln_7: xDDD
Odpisz
12 lipca 2022, 15:24
@Anantashesha: shemale?
Odpisz
12 lipca 2022, 22:26
@Crln_7: Shemale to określenie czysto po*nograficzne. Powinno się mówić "trans osoba", lub "osoba transpłciowa". Ja osobiście preferuję "trans dziewczyna" :)
Odpisz
11 lipca 2022, 21:39
Prawo psa działa
Odpisz
11 lipca 2022, 21:46
@Anantashesha: prawo Pascala, kto wk...ia ten spi.....a
Odpisz
11 lipca 2022, 09:04
To jest piękne
Odpisz