Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Andrew9891

11 lipca 2022, 20:45

Giza, Van Bendler, Dolniak, Kubicka, Szczęśniak. Mamy bardzo zdolnych ludzi w stand-up'ie.

Avatar Olabotak12345

28 marca 2023, 21:26

@Andrew9891: mateusz socha tez git

Avatar Polski_Dragoon2137

12 lipca 2022, 09:19

W Polsce tez sa zabawni

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2022, 16:14

@Polski_Dragoon2137: kabarety szczególnie

Avatar Polski_Dragoon2137

12 lipca 2022, 20:31

tak, uwielbiam to

Avatar robson_v253

12 lipca 2022, 06:31

Są zabawne bo ........ Oni tak przeklinają i to takie zabawne

Avatar Crido

12 lipca 2022, 02:07

OP'ie, ale ty jesteś edgy. Jeszcze wymień nam 10 twoich ulubionych standuperów zza granicy, których nikt nie zna poza tobą, ale są strasznie zabawni, nie to co ci w Polsce.

Avatar welpa44

12 lipca 2022, 00:44

Oj

Avatar Archiwator

12 lipca 2022, 00:13

Są tylko w zależności od wersji bardzo realistyczne ;)

Avatar Szymo313

11 lipca 2022, 21:18

A ja jeden to nawet na żywo widziałem na Infuencers Life Wrocław. Kategoria: Roast po wszystkim. Spoko było

Avatar Racibor

11 lipca 2022, 20:49

oglądałem wiele i mi się podobało, ale zakładam ze to jak zwykle, jak polskie to trzeba gadać że słabe, a jak zagraniczne to dobre ehh

Avatar Talerz

11 lipca 2022, 12:25

Nie wszystkie są udane, ale jest sporo dobrych i napewno są lepsze od k*baretów

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2022, 20:34

@Talerz: no nie wiem, jest wiele kabaretów lepszych od stand up'ów

Avatar Oliwier256

11 lipca 2022, 10:47

piotr Zola Szulowski, Socha, Dolniak są spoko

Avatar JaJestemZWami

11 lipca 2022, 10:58

@Oliwier256: ja lubię tego grubego

Avatar TellingKolega

11 lipca 2022, 12:40

@JaJestemZWami: lotek mistrz

Avatar Oliwier256

11 lipca 2022, 12:41

@TellingKolega: przez jeden jego stand-up dosłownie śmiałem się jak poj...ny :D

Avatar TellingKolega

11 lipca 2022, 12:52

@Oliwier256: mnie nieźle rozbawił ten co go brat po ser wysłał
"Kup 5 gram sera"

Avatar BloodWarsKing

11 lipca 2022, 19:47

@Oliwier256: Szczęśniak jeszcze

Avatar Zwykly_rafal

11 lipca 2022, 19:45

Haha bo chłop się za babę przebrał

Avatar Tajwan

11 lipca 2022, 20:29

@Zwykly_rafal: stand-up i kabaret to dwie różne rzeczy

Avatar Ignisus

11 lipca 2022, 11:17

Nie wiem, jedyny stand-up, jeżeli można tak to nazwać, jaki widziałem, to ten Gonciarza

Avatar JaJestemZWami

11 lipca 2022, 10:58

Chyba polskie kabarety.

Stund up trzyma dość wysoki poziom.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nie są aż takie pyszne

Ładne rzeczy

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Niezniszczalne

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka