Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie są aż takie pyszne
Ładne rzeczy
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niezniszczalne
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lipca 2022, 20:45
Giza, Van Bendler, Dolniak, Kubicka, Szczęśniak. Mamy bardzo zdolnych ludzi w stand-up'ie.
Odpisz
28 marca 2023, 21:26
@Andrew9891: mateusz socha tez git
Odpisz
12 lipca 2022, 09:19
W Polsce tez sa zabawni
Odpisz
12 lipca 2022, 16:14
@Polski_Dragoon2137: kabarety szczególnie
Odpisz
12 lipca 2022, 20:31
tak, uwielbiam to
Odpisz
12 lipca 2022, 06:31
Są zabawne bo ........ Oni tak przeklinają i to takie zabawne
Odpisz
12 lipca 2022, 02:07
OP'ie, ale ty jesteś edgy. Jeszcze wymień nam 10 twoich ulubionych standuperów zza granicy, których nikt nie zna poza tobą, ale są strasznie zabawni, nie to co ci w Polsce.
Odpisz
12 lipca 2022, 00:44
Oj
Odpisz
12 lipca 2022, 00:13
Są tylko w zależności od wersji bardzo realistyczne ;)
Odpisz
11 lipca 2022, 21:18
A ja jeden to nawet na żywo widziałem na Infuencers Life Wrocław. Kategoria: Roast po wszystkim. Spoko było
Odpisz
11 lipca 2022, 20:49
oglądałem wiele i mi się podobało, ale zakładam ze to jak zwykle, jak polskie to trzeba gadać że słabe, a jak zagraniczne to dobre ehh
Odpisz
11 lipca 2022, 12:25
Nie wszystkie są udane, ale jest sporo dobrych i napewno są lepsze od k*baretów
Odpisz
11 lipca 2022, 20:34
@Talerz: no nie wiem, jest wiele kabaretów lepszych od stand up'ów
Odpisz
11 lipca 2022, 10:47
piotr Zola Szulowski, Socha, Dolniak są spoko
Odpisz
11 lipca 2022, 10:58
@Oliwier256: ja lubię tego grubego
Odpisz
11 lipca 2022, 12:40
@JaJestemZWami: lotek mistrz
Odpisz
11 lipca 2022, 12:41
@TellingKolega: przez jeden jego stand-up dosłownie śmiałem się jak poj...ny :D
Odpisz
11 lipca 2022, 12:52
@Oliwier256: mnie nieźle rozbawił ten co go brat po ser wysłał
"Kup 5 gram sera"
Odpisz
11 lipca 2022, 19:47
@Oliwier256: Szczęśniak jeszcze
Odpisz
11 lipca 2022, 19:45
Haha bo chłop się za babę przebrał
Odpisz
11 lipca 2022, 20:29
@Zwykly_rafal: stand-up i kabaret to dwie różne rzeczy
Odpisz
11 lipca 2022, 11:17
Nie wiem, jedyny stand-up, jeżeli można tak to nazwać, jaki widziałem, to ten Gonciarza
Odpisz
11 lipca 2022, 10:58
Chyba polskie kabarety.
Stund up trzyma dość wysoki poziom.
Odpisz