Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wiedeni

11 lipca 2022, 15:37

Ogólnie mało kogo to obchodzi

Avatar Nanook

11 lipca 2022, 15:43

@wiedeni: Bardzo wiele osób to obchodzi. Wręcz więcej niż jakby zmarła u jakiegoś januszexa

Avatar Boberek00

11 lipca 2022, 15:44

@wiedeni: Tu się mylisz
Sporo ludzi gada ujowych warunkach pracy w Amazonie
Samych konsumentów też powinno to obchodzić

Avatar gelo1238

12 lipca 2022, 11:13

@Boberek00: to niech zrezygnują

Avatar Demon_123

12 lipca 2022, 11:20

@Boberek00: Warunki nie są złe ale menadżerowie zbyt ambitni już tak. A Bezos już nie rządzi Amazonem więc ma w dupie co się tam odpi.....a. Sam w sumie tak zrobił.

Avatar Boberek00

12 lipca 2022, 11:20

@gelo1238: żeby było to takie łatwe
dla wielu może być jedynym możliwym sposobem zarobku

Avatar gelo1238

12 lipca 2022, 14:38

@Boberek00: oni decyduja o swoim zyciu tak jak polacy o swoim. Oni i my dajemy sie r....c

Avatar Anantashesha

12 lipca 2022, 10:07

Bezos jest najgorszym kapitalistycznym zbrodniarzem współczesnej historii. Jest dla mnie uosobieniem wszelkiego zła wynikającego z kapitalizmu.

Avatar Boberek00

12 lipca 2022, 10:57

@Anantashesha: Niestety to prawda
teraz i próbują wejść na inne rynki jak seriale czy Gry sieciowe i wątpię było po tym lepiej

Avatar Demon_123

12 lipca 2022, 11:20

Avatar Vader_High_Ground

12 lipca 2022, 12:37

@Boberek00: I tak już spie....ił LOTR'a

Avatar Boberek00

12 lipca 2022, 12:38

@Vader_High_Ground: A Serial nawet nie wyszedł

Avatar Desz7

12 lipca 2022, 10:03

Chciałbym żyć w idealnym świecie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Finlandia24
Dodane przez: Finlandia24

Co za przypadek

Za co ta premia

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Nigdy na to nie wpadną

To by wystarczyło

Nie po oczach

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka