Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kosa_W_Nosa

12 lipca 2022, 21:54

Byłem świadkiem jak baba na środku ulicy na dworcu głównym w Olsztynie oddawała mocz, kiedy były tłumy ludzi.

Avatar Odrzutowy567

14 lipca 2022, 09:02

@Kosa_W_Nosa:
Nie tylko, również na ulicy Towarowej przy wiacie przystankowej. Całkowicie przezroczystej. Trauma na zawsze dla rowerzysty.... Mamy taką jedną babę, właśnie. Ale tylko jedną.

Avatar Talerz

11 lipca 2022, 20:19

Mogło być gorzej

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2022, 21:01

@Talerz: mogły być katowice💀

Avatar Muzynekbambo

12 lipca 2022, 15:22

albo bydgoszcz 💀

Avatar
Konto usunięte

13 lipca 2022, 16:35

@Muzynekbambo: w Łodzi jest gorzej

Avatar Slithey

12 lipca 2022, 15:34

co macie do mojego miasta

Avatar AlPoziomka

12 lipca 2022, 17:59

@Slithey: A to dlatego Olsztyn ma taką złą reputację

Avatar
Tojestnazwa

12 lipca 2022, 14:45

Boże to straszne. Los gorszy od palenia żywcem

Avatar werenspawel

12 lipca 2022, 14:24

Jak weźmiesz obie to masz regularny stolec. (Tak, żart o kupie)

Avatar Egirl

12 lipca 2022, 13:57

J...ć
Olsztyn
Prądem

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

12 lipca 2022, 13:07

Tak tam źle? Kiedyś byłem kilka razy i nic mi się takiego w oczy nie rzuciło poza dworcem

Avatar AlPoziomka

12 lipca 2022, 13:08

@FluttershyIsNOTaDoormat: Tam jest gorzej niż w Bydgoszczy

Avatar pjoterix

12 lipca 2022, 13:11

@AlPoziomka: Wielki las wokół miasta, prawdziwa starówka, w ...j parków, nie zatłoczone najmniejsze miasta wojewódzkie a i tak masz wszystko co powinno być w dużym mieście. Co tam niby jest takiego gorszego niż w Bydgoszczy?

Avatar lysamysza

12 lipca 2022, 12:05

Polskie Ohio (chyba)

Avatar
Janusz_Taxi_2

12 lipca 2022, 09:12

f

Avatar FajnyCzuek

11 lipca 2022, 20:37

K...a nieeeeeeeeeeeeee!
O hej Zuza

Avatar ptasznik5

11 lipca 2022, 20:04

Jak weźmiesz oba wtedy zostajesz Narodowym Bolszewikiem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar AlPoziomka
Dodane przez: AlPoziomka

Phi!

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Lekko nie będzie

Dobrze czasem się oderwać

To będzie bolało

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka