Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Tacy sami, a ściana między nami
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lipca 2022, 19:22
Ja przez cały rok chodzę spać o 22:00 i wstaje o 7:00
Odpisz
14 lipca 2022, 00:09
@Jadeja: Zazdroszczę i podziwiam
Odpisz
14 lipca 2022, 09:05
@Jadeja: Same
Odpisz
13 lipca 2022, 16:53
Ja chodzę spać o 23 bo robotę mam rano
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2022, 11:45
O 22 to ja wracam z pracy
Odpisz
13 lipca 2022, 12:55
@Oliwier256: tyle teraz tych oliwieroklonów że myślałem że jesteś jednym z nich
Odpisz
13 lipca 2022, 12:58
@Jesiotr: cóż, zdarza się
Odpisz
13 lipca 2022, 11:34
Co jest zlego w chodzeniu spac o 4
Odpisz
13 lipca 2022, 11:49
@Talerz: to zmniejsza naszą produktywność jako zwierząt dziennych, przyspiesza proces starzenia, zaburza gospodarkę hormonalną i zwiększa ryzyko zawału
Odpisz
13 lipca 2022, 12:20
Czyli nic ważnego
Odpisz
13 lipca 2022, 11:57
Teraz jest 11:57
Odpisz
13 lipca 2022, 11:32
Troche nie rel bo spac ide o 22.30 a w wakacje wszystko sie zgadza
Odpisz