Mój kumpel jest postacią z kreskówki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nigdy na to nie wpadną
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lutego 2019, 00:34
Albo metalem
Odpisz
1 maja 2014, 16:50
Czy tylko ja szukałem murzyna?
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2016, 13:54
@Brajox: nie tylko ty
Odpisz
14 maja 2015, 15:54
Jonny Bravo
Odpisz
1 maja 2014, 11:59
mieszka w sklepie?
Odpisz
30 kwietnia 2014, 21:19
true
Odpisz
30 kwietnia 2014, 17:07
gdzie on jest?
Odpisz
30 kwietnia 2014, 17:11
@coloman: Chodzi o to że każdy ciuch taki sam...
Odpisz
30 kwietnia 2014, 17:18
@DanateDMC: myślałem że to sklep XD
Odpisz
30 kwietnia 2014, 18:51
@frazeologizm: to samo
Odpisz
30 kwietnia 2014, 17:54
Ma przyjaciela z kreskówki ,a w kreskówkach bohaterowie noszą w kółko te same ubrania
Odpisz
30 kwietnia 2014, 17:41
Cóż, wydaje mi się ze tu chodzi ze ma zmyślonego przyjaciela
Odpisz
30 kwietnia 2014, 17:26
Nie chodziło raczej o to,że postacie z kreskówek nie istnieją więc jego kumpel też?Forever Alone ;_;
Odpisz
30 kwietnia 2014, 18:23
Chodzi o to że tu są takie same ubrania a w kreskówkach noszą w kółko te same ciuchy
Odpisz
30 kwietnia 2014, 17:22
Johnny Bravo?
Odpisz
30 kwietnia 2014, 17:22
Gdzie ten gość???
Odpisz
30 kwietnia 2014, 17:13
Kim on jest, emo? Bo wszystko takie czarne...
Odpisz
30 kwietnia 2014, 17:35
@TheDemon666: Napisał gość z obrazkiem metallu jako avatar oraz nickiem "TheDemon" i piękną liczbą "666". Nie żeby coś ale o gustach się nie dyskutuje a czerń jest dobry na każdą okazję natomiast koszulka na każdy dzień - czemu nie?
Odpisz
30 kwietnia 2014, 17:56
@JaxTheRapist: Tak ci powiem, że K.I.S.S. gra głównie hardrock, a to o emo miało być w ramach żartu...
Odpisz
30 kwietnia 2014, 18:32
@TheDemon666: wiesz że emo zazwyczaj (co jest głupie) się z tym obnoszą i mają koszulki z napisem jakimś zazwyczaj, natomiast czarny jest czarny i powinien pracować na plantacji bawełny...
Odpisz
30 kwietnia 2014, 19:45
@JaxTheRapist: Nie do końca się zgadzam adv.: ,,koszulka na każdy dzień - czemu nie?" Wg. mnie na lato czarny się nie nadaje, tym bardziej w ten najbardziej gorące dni. Czarny łatwo się nagrzewa, a jasne kolory odbijają światło i nie nagrzewają się tak bardzo, więc lepiej latem nie nosić czarnego i innych ciemnych kolorów.
Odpisz
30 kwietnia 2014, 19:53
@MrocznyWilk: No chyba że tak jak Ja i znam jeszcze kilka osób temperatura nie robi znaczenia więc czarna koszulka nie jest problemem ani w lato ani w zimę.
Odpisz
30 kwietnia 2014, 20:00
@JaxTheRapist: Na jesień, zimę i wiosnę czarny jest ok, ale ja nie lubię kiedy w lato jest czasami 30°C, w dodatku jeszcze koszulka mi dogrzewa.
Odpisz
30 kwietnia 2014, 21:44
@MrocznyWilk: Gdy jest tak ciepło to zazwyczaj się koszulkę zdejmuje. Więc albo czarny albo nic.
Odpisz
30 kwietnia 2014, 22:40
@JaxTheRapist: Koszulkę się zdejmuje, ale to jest oczywiste, że nie będzie się chodziło cały czas bez, bo się można przypalić za bardzo, takie chodzenie cały dzień na dworze w upalny dzień może nawet grozić rakiem.
Odpisz