memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
15 lipca 2022, 19:59
"MOGĘ" mieć nadgodziny w sobotę, nie "MUSZĘ". Chyba, że akceptujecie dwa promile w wydychanym z rana, to ok, mogę się doczołgać.
Odpisz
15 lipca 2022, 16:06
Najgorzej
15 lipca 2022, 15:50
Ja zawsze powtarzam że nie dam rady bo się w piątek schleję
15 lipca 2022, 15:04
I w niedzielę
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież15 lipca 2022, 19:59
"MOGĘ" mieć nadgodziny w sobotę, nie "MUSZĘ". Chyba, że akceptujecie dwa promile w wydychanym z rana, to ok, mogę się doczołgać.
Odpisz
15 lipca 2022, 16:06
Najgorzej
Odpisz
15 lipca 2022, 15:50
Ja zawsze powtarzam że nie dam rady bo się w piątek schleję
Odpisz
15 lipca 2022, 15:04
I w niedzielę
Odpisz