Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Loginamika04

16 lipca 2022, 22:56

W sumie rel

Avatar HansFrank

16 lipca 2022, 21:22

Aktualnie jedyny wyjazd jaki miałem był to dzień u cioci.

Avatar wiktormm

16 lipca 2022, 19:47

Na spędzam wakacje na mazurach

Avatar chlipchliphurra

15 lipca 2022, 23:29

ja mam tak, że najlepiej odpoczywam w moim domowym zaciszu i nie czuję potrzeby wyjeżdżania w jakieś ekscytujące miejsca, nic nie muszę organizować, załatwiać ani pakować, tylko zwijam się w kulkę na łóżku, głaszczę kota i totalna czilerka, bo w końcu nie muszę nic robić, niby miło czasem zmienić otocznie ale tego urokliwego leniuchowania w domu to nic mi nie zastąpi

Avatar Talerz

16 lipca 2022, 00:19

@chlipchliphurra: zazdroszczę, ja zawsze mam ogromne wyrzuty sumienia nic nie robiąc i siedząc w domu

Avatar Rav239

16 lipca 2022, 11:21

@Talerz: a ja zazdroszczę czegoś takiego, w końcu bym się wziął do roboty. I większość znajomych którzy wlaśnie coś robią ma bardzo podobne podejście

Avatar BloodyEyes

16 lipca 2022, 11:42

@chlipchliphurra: a ja nie mam wakacji bo pracuje

Avatar Talerz

16 lipca 2022, 11:43

@Rav239: no niestety, to nie działa tak, że się bierzesz do roboty. Po prostu leżysz i nic nie robisz mając wyrzuty sumienia, że leżysz i nic nie robisz

Avatar Rav239

16 lipca 2022, 12:29

@Talerz: No dobra, czyli to nie takie proste. Still zawsze dodatkowa motywacja więc są plusy, są minusy

Avatar chlipchliphurra

16 lipca 2022, 12:40

@Talerz: znaczy, ja na ogół robię bardzo dużo, więc jak już biorę urlop to nie mam oporów wobec leżenia cały dzień brzuchem do góry, plus jestem okropnie leniwa i traktuje to jako nagrodę za codzienny zabierdol, więc kwestia podejścia i poczucie winy łatwo znika XD

Avatar Kot_miolnir_

16 lipca 2022, 12:29

Ja gram w dancing line

Avatar PRZEKLADNIA_TYGRYSA

16 lipca 2022, 10:08

Rel

Avatar kapix500

15 lipca 2022, 23:34

tô mõžé gdžiëš pøjêdž ñwm

Avatar loginloginlogin

15 lipca 2022, 22:56

Albo jedziesz nad morze ale zamiast korzystać to tak siedzisz

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Północne Węgry

Pozdrawiam świetliki

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka