Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Północne Węgry
Pozdrawiam świetliki
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lipca 2022, 22:56
W sumie rel
Odpisz
16 lipca 2022, 21:22
Aktualnie jedyny wyjazd jaki miałem był to dzień u cioci.
Odpisz
16 lipca 2022, 19:47
Na spędzam wakacje na mazurach
Odpisz
15 lipca 2022, 23:29
ja mam tak, że najlepiej odpoczywam w moim domowym zaciszu i nie czuję potrzeby wyjeżdżania w jakieś ekscytujące miejsca, nic nie muszę organizować, załatwiać ani pakować, tylko zwijam się w kulkę na łóżku, głaszczę kota i totalna czilerka, bo w końcu nie muszę nic robić, niby miło czasem zmienić otocznie ale tego urokliwego leniuchowania w domu to nic mi nie zastąpi
Odpisz
16 lipca 2022, 00:19
@chlipchliphurra: zazdroszczę, ja zawsze mam ogromne wyrzuty sumienia nic nie robiąc i siedząc w domu
Odpisz
16 lipca 2022, 11:21
@Talerz: a ja zazdroszczę czegoś takiego, w końcu bym się wziął do roboty. I większość znajomych którzy wlaśnie coś robią ma bardzo podobne podejście
Odpisz
16 lipca 2022, 11:42
@chlipchliphurra: a ja nie mam wakacji bo pracuje
Odpisz
16 lipca 2022, 11:43
@Rav239: no niestety, to nie działa tak, że się bierzesz do roboty. Po prostu leżysz i nic nie robisz mając wyrzuty sumienia, że leżysz i nic nie robisz
Odpisz
16 lipca 2022, 12:29
@Talerz: No dobra, czyli to nie takie proste. Still zawsze dodatkowa motywacja więc są plusy, są minusy
Odpisz
16 lipca 2022, 12:40
@Talerz: znaczy, ja na ogół robię bardzo dużo, więc jak już biorę urlop to nie mam oporów wobec leżenia cały dzień brzuchem do góry, plus jestem okropnie leniwa i traktuje to jako nagrodę za codzienny zabierdol, więc kwestia podejścia i poczucie winy łatwo znika XD
Odpisz
16 lipca 2022, 12:29
Ja gram w dancing line
Odpisz
16 lipca 2022, 10:08
Rel
Odpisz
15 lipca 2022, 23:34
tô mõžé gdžiëš pøjêdž ñwm
Odpisz
15 lipca 2022, 22:56
Albo jedziesz nad morze ale zamiast korzystać to tak siedzisz
Odpisz