Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tajwan

17 lipca 2022, 23:02

A co jeżeli chłopak złapie mnie za rękę 😳

Avatar natanpl

18 lipca 2022, 00:44

@Tajwan: wtedy to dostaje prokuratora

Avatar Shadow_Hedge

17 lipca 2022, 21:04

Mama kiedy powiesz imię jakiejś dziewczyny przy niej

Avatar MiniChlebcio

17 lipca 2022, 18:43

Śmiem twierdzić, iż podobnie myślą rodzice

Avatar ZSRRBall

16 lipca 2022, 15:43

kiedyś w podstawówce była dziewczyna z podobnym nazwiskiem do mojego
nauczycielka podczas sprawdzania obecności przeczytała jej nazwisko jak moje a inne dzieciaki się śmiały że "haha masz żone jesteś żonaty ja się z tobą nie zadaje"

kiedyś to był wstyd ale teraz to fajnie by było mieć niekoniecznie żone ale dziewczyne

Avatar Kobiety_nieistnieja

16 lipca 2022, 15:20

Kiedy kto złapie chłopaka za rękę?

Avatar rumcajschr

16 lipca 2022, 15:24

@Kobiety_nieistnieja: Wytwór schizofrenii

Avatar wiedeni

16 lipca 2022, 15:24

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2022, 15:25

@Kobiety_nieistnieja: No mnie na przykład złapała wczoraj policjantka za łapanie kaczek, bo niby są pod ochroną

Avatar Kobiety_nieistnieja

Edytowano - 16 lipca 2022, 15:26

@wiedeni: Mój bracie w Jezusie Chrystusie, panu naszym.
"Baby" i "kobiety" to pogańska i lewicowa propaganda.
Takie stworzenia nie istniały, i nie będą istnieć .

Avatar wiedeni

16 lipca 2022, 15:26

@Kobiety_nieistnieja: Matka Boska była jedyną znaną B A B Ą

Avatar Kobiety_nieistnieja

16 lipca 2022, 15:27

Mój bracie w Jezusie Chrystusie, panu naszym.
Chciałeś powiedzieć "policjant" prawda?.

Avatar Kobiety_nieistnieja

16 lipca 2022, 15:27

@wiedeni: hm...
Ciekawe sformułowanie argumentacji.

Avatar Kobiety_nieistnieja

16 lipca 2022, 15:31

@wiedeni: hmmm.
Może i racja.
Według mnie, od momentu śmierci naszego zbawiciela, nie ma już ani mężczyzny, ani kobiety.
Tak jak mówi fragment listu Świętego Pawła apostoła do Galatów:
"..Nie ma już Żyda ani poganina, nie ma już niewolnika ani człowieka wolnego, nie ma już mężczyzny ani kobiety, wszyscy bowiem jesteście kimś jednym w Chrystusie Jezusie. Jeżeli zaś należycie do Chrystusa, to jesteście też potomstwem Abrahama i zgodnie z obietnicą - dziedzicami."
Życzę miłego dnia.

Avatar wiedeni

16 lipca 2022, 15:33

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Oliwier256
Dodane przez: Oliwier256

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Płać pan

Przerwa na herbatkę

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Lekko nie będzie

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka