Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Płać pan
Przerwa na herbatkę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Lekko nie będzie
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lipca 2022, 23:02
A co jeżeli chłopak złapie mnie za rękę 😳
Odpisz
18 lipca 2022, 00:44
@Tajwan: wtedy to dostaje prokuratora
Odpisz
17 lipca 2022, 21:04
Mama kiedy powiesz imię jakiejś dziewczyny przy niej
Odpisz
17 lipca 2022, 18:43
Śmiem twierdzić, iż podobnie myślą rodzice
Odpisz
16 lipca 2022, 15:43
kiedyś w podstawówce była dziewczyna z podobnym nazwiskiem do mojego
nauczycielka podczas sprawdzania obecności przeczytała jej nazwisko jak moje a inne dzieciaki się śmiały że "haha masz żone jesteś żonaty ja się z tobą nie zadaje"
kiedyś to był wstyd ale teraz to fajnie by było mieć niekoniecznie żone ale dziewczyne
Odpisz
16 lipca 2022, 15:20
Kiedy kto złapie chłopaka za rękę?
Odpisz
16 lipca 2022, 15:24
@Kobiety_nieistnieja: Wytwór schizofrenii
Odpisz
16 lipca 2022, 15:24
@Kobiety_nieistnieja: B A B A
Odpisz
16 lipca 2022, 15:25
@Kobiety_nieistnieja: No mnie na przykład złapała wczoraj policjantka za łapanie kaczek, bo niby są pod ochroną
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2022, 15:26
@wiedeni: Mój bracie w Jezusie Chrystusie, panu naszym.
"Baby" i "kobiety" to pogańska i lewicowa propaganda.
Takie stworzenia nie istniały, i nie będą istnieć .
Odpisz
16 lipca 2022, 15:26
@Kobiety_nieistnieja: Matka Boska była jedyną znaną B A B Ą
Odpisz
16 lipca 2022, 15:27
Mój bracie w Jezusie Chrystusie, panu naszym.
Chciałeś powiedzieć "policjant" prawda?.
Odpisz
16 lipca 2022, 15:27
@wiedeni: hm...
Ciekawe sformułowanie argumentacji.
Odpisz
16 lipca 2022, 15:31
@wiedeni: hmmm.
Może i racja.
Według mnie, od momentu śmierci naszego zbawiciela, nie ma już ani mężczyzny, ani kobiety.
Tak jak mówi fragment listu Świętego Pawła apostoła do Galatów:
"..Nie ma już Żyda ani poganina, nie ma już niewolnika ani człowieka wolnego, nie ma już mężczyzny ani kobiety, wszyscy bowiem jesteście kimś jednym w Chrystusie Jezusie. Jeżeli zaś należycie do Chrystusa, to jesteście też potomstwem Abrahama i zgodnie z obietnicą - dziedzicami."
Życzę miłego dnia.
Odpisz
16 lipca 2022, 15:33
@Kobiety_nieistnieja: based
Odpisz