Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Papierowa szkoła posting
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Jakby trochę nie fair
Angielskie śmieszki
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 kwietnia 2020, 00:21
Byo kolorowe https://memy.jeja.pl/65435,mam-mieszkac-z-wrogiem.html
Odpisz
19 listopada 2016, 17:23
Było
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2014, 16:04
Za samo przypomnienie tych lat beztroskich z Ludwiczkiem dam 5/5 <3
Odpisz
2 maja 2014, 21:59
Było...chyba.
Odpisz
3 maja 2014, 09:19
@Czekoladovva: Było w kolorach .
Odpisz
2 maja 2014, 22:47
To takie... Rzycioffe...
Odpisz
2 maja 2014, 22:22
Było.
Odpisz
2 maja 2014, 21:02
Bajka dzieciństwa <3 Czytając słyszałam w swojej głowie głos taty Ludwiczka.. Ah, te czasy
Odpisz
2 maja 2014, 20:57
Amator... To nie wróg, tylko ofiara. A każdy sposób na zbliżenie się do ofiary i zaatakowanie jest dobry.
Odpisz
2 maja 2014, 20:55
coś w tym jest...
Odpisz
2 maja 2014, 20:52
Em,było to już w wersji kolorowej.
Odpisz
2 maja 2014, 20:41
"Z wrogiem"
*wskazuje dłońmi na kobietę*
LOL
Odpisz
1 maja 2014, 00:47
Pełno jest cytatów wartych wstawienia na główną... pewnie po 2 / 3 z każdego odcinka :)
Odpisz