Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Angielskie śmieszki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ładne rzeczy
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 maja 2023, 22:19
można jedno i drugie
tylko trzeba miec 2 pokoje.
Odpisz
6 maja 2023, 12:33
Lepiej to drugie
Odpisz
1 sierpnia 2022, 15:11
Bardziej wolę drugą opcję ze względu na nieprzyjemne doświadczenia związane z tabunem kotów mojej babci, w dodatku chorych :(
Odpisz
22 lipca 2022, 12:39
Ja który po pracy i podstawowych potrzebach zamierza po prostu grać w klocki i inne fajne gry i to nagrywać/streamować
Odpisz
18 lipca 2022, 16:01
ja mam i roślinki, i koty └[⚆ᴥ⚆]┘
Odpisz
18 lipca 2022, 23:45
@chlipchliphurra: Pokaż swoje koty <3
Odpisz
18 lipca 2022, 23:54
@Moje_Rysunki12: jedno bubu, zły że robię zdjęcia zamiast głaskać
Odpisz
18 lipca 2022, 23:56
@chlipchliphurra: i drugie bubu, śpiulka sobie ʕ•ᴥ•ʔ
Odpisz
19 lipca 2022, 00:20
@chlipchliphurra: Ale misiaki kochane 🙏💘
Odpisz
19 lipca 2022, 00:21
@chlipchliphurra: Piękności uwu
Odpisz
19 lipca 2022, 00:25
@chlipchliphurra: a pokaż rośliny
Odpisz
19 lipca 2022, 11:27
@Jozef0705: musiałam ostatnio oddać dużo roślinek odkąd mam koty, bo są szkodliwe dla siebie nawzajem i dopiero uzupełniam moją kolekcję, więc pokażę rośliny z pracy, którymi się tam zajmuję oki
Odpisz
19 lipca 2022, 11:28
@chlipchliphurra: takie o
Odpisz
19 lipca 2022, 11:29
@chlipchliphurra: i jeszcze te
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2022, 17:12
@chlipchliphurra: Ok to skoro wysłałaś zdj kotków i roślinek to teraz, żeby był komplet... jesteś po 30?
Poka foto xD
Odpisz
21 lipca 2022, 18:21
@Annx90: dasz palec, a wezmą całą rękę ヽ( ͠°෴ °)ノ nie, trzydziestka daleko przede mną, ale roślinki i koty zbieram już teraz żeby mieć gotowe gdy już do niej dobiję
Odpisz
21 lipca 2022, 19:34
@chlipchliphurra: A jak twoje koty reagują na rośliny? Mam w domu kota i w ogole nie interesuje się kwiatami, a u mojej znajomej kot obgryza wszystko.
Odpisz
21 lipca 2022, 20:10
@Annx90: moje kitku mają rok dopiero więc są baaardzo ciekawskie (przez co zresztą musiałam pozbyć się takich szkodliwych, trujących dla nich odmian), zawsze gdy pojawi się nowa roślina idą ją obwąchać i próbują podgryzać, ale parę razy ich odciągnę albo użyję karcącego głosu i dają spokój, mają też na parapecie specjalną trawkę do podgryzania więc są w miarę zaspokojone
Odpisz
19 lipca 2022, 15:09
Moja siostra (jest po trzydziestce i nie ma chłopa) to połączenie dwóch, ale zamiast kotów ma psy
Odpisz
19 lipca 2022, 19:16
@Lisamix: Rodzice pewnie ból dupy mają
Odpisz
19 lipca 2022, 22:04
@olimpicYT3356: W sumie to trochę tak, ale to dlatego, że ona (siostra) uważa, że się zna na wszystkim najlepiej i za naszymi plecami nas obgaduje (na starość jej odwaliło)
Odpisz
20 lipca 2022, 00:29
@Lisamix: Za to się nie dziwię akurat
Odpisz
21 lipca 2022, 17:12
@Lisamix: po 30 i starość?
O kurde xD
Ale by cię te stare baby zjadły za ten tekst
Odpisz
19 lipca 2022, 12:03
Można być oboma
Odpisz
19 lipca 2022, 11:29
Szkoda, że nie ma opcji z psami :3
Odpisz
19 lipca 2022, 09:36
i ich połączony boss
Odpisz
19 lipca 2022, 06:32
Czyli że za 8 lat wreszcie będę super roslinkową mamą
Odpisz
19 lipca 2022, 03:23
Wszystko zależy, czy mają toksoplazmozę.
Odpisz
18 lipca 2022, 23:43
Why not both? Kocham i koty i rośliny
Odpisz
18 lipca 2022, 23:37
Nie zaliczam sie bo jestem bazowanym potęznym mężczyzną i umre robiąc glupie rzeczy a tak btw to wlasnie mialem sprawdzic czy jak położę ser na ręce i wpie....e do tostera to czy moja ręka bedzie serowa zw
Odpisz
18 lipca 2022, 23:30
Ja się nie zaliczam, bo jestem jeszcze daleko
przed 30 XD
Odpisz
18 lipca 2022, 14:39
Żadnym bo jestem mężczyzną przed 30
Odpisz
18 lipca 2022, 22:51
i czego masz dużo w domu?
Odpisz
18 lipca 2022, 22:52
@nwmjakomdacnazwexd: przestrzeni
Odpisz
18 lipca 2022, 22:56
ciekawe, pochwalisz się tą kolekcją?
Odpisz