Kiedyś kroiłem pomidora (2 godziny przed wyprawą do lekarza) i oglądałem breaking bad, kroiłem kroiłem i nagle odj...łem cały opuszek z kciuka, że został na nożu, idę z kuchni do apteczki, z apteczki do zlewu, by umyć ranę i potem siadam na krześle. Cała podłoga uj...na w krwi, ale to tak mega mocno, bo dużo wtedy straciłem. Siedzę sobie i patrzę, że pies zlizał wszystkie te kałuże krwi. Ogólnie potem jak mi się lepiej zrobiło to zjadłem te pomidory, które kroiłem i opatrzyłem palec prowizorycznie, wróciłem od lekarza i w połowie drogi powrotnej kciuk zaczął mi przeciekać fest, więc stwierdziłem, że zmienię opatrunek, ale wszystko się przykleiło do rany i ściąganie bolało i powodowało wodospad krwi.
Nie polecam ogólnie
Komentarze
Odśwież19 lipca 2022, 17:26
Kiedyś kroiłem pomidora (2 godziny przed wyprawą do lekarza) i oglądałem breaking bad, kroiłem kroiłem i nagle odj...łem cały opuszek z kciuka, że został na nożu, idę z kuchni do apteczki, z apteczki do zlewu, by umyć ranę i potem siadam na krześle. Cała podłoga uj...na w krwi, ale to tak mega mocno, bo dużo wtedy straciłem. Siedzę sobie i patrzę, że pies zlizał wszystkie te kałuże krwi. Ogólnie potem jak mi się lepiej zrobiło to zjadłem te pomidory, które kroiłem i opatrzyłem palec prowizorycznie, wróciłem od lekarza i w połowie drogi powrotnej kciuk zaczął mi przeciekać fest, więc stwierdziłem, że zmienię opatrunek, ale wszystko się przykleiło do rany i ściąganie bolało i powodowało wodospad krwi.
Nie polecam ogólnie
Odpisz
20 lipca 2022, 10:55
@OsamuMori: Bolało mnie gdy to czytałem
Odpisz