Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
No to posłuchane
Mało znany szczegół
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lipca 2022, 22:59
Stary to jest księżyc
Zobaczysz 3 zdjęcia z niego i możesz powiedzieć że widziałeś już cały
Odpisz
21 lipca 2022, 07:23
@CupOfWater: Podziemnej cywilizacji dinozaurów ninja nie widać na powierzchni
Odpisz
22 lipca 2022, 20:31
@AgnieszkaKielbasowska228: widać bo ser jest dziurawy 😑
Odpisz
22 lipca 2022, 22:47
@Schabowy_nie_mielony: Tak, wiem. Myślisz że kto wygryzm dziury w Księżycu? Tyle że Księżyc świeci, gdy jest noc, a w nocy jest ciemno. Więc ich nie widać.
Odpisz
26 lipca 2022, 10:45
@AgnieszkaKielbasowska228: Księżyc nie świeci odbija światło słoneczne.
Odpisz
28 lipca 2022, 01:38
@PaprykarzzSzczecina: Co ty pie....isz typie wgl
Odpisz
28 lipca 2022, 19:34
@PaprykarzzSzczecina:
Odpisz
29 lipca 2022, 19:11
@Schabowy_nie_mielony: W sumie racja sory
Odpisz
24 sierpnia 2022, 12:38
@PaprykarzzSzczecina: Nie odbija światła sł9necznwgo, bo:
1. Słońce zachodzi w nocy
2. Księżyc jest dziurawy i światło przeszłoby przez niego
3. Wedle twojej logiki ser odbija fotony co można łatwo sprawdzić świecąc na plaster sera
Odpisz
26 lipca 2022, 15:09
I tymczasem na po 1500 km podróży: myślę, że jutro zrobię sobie selfie jak znajdę sprawny aparat
Odpisz
22 lipca 2022, 05:12
"Część 1"😳
Odpisz
24 lipca 2022, 14:00
Ciekawe ile jeszcze było tych części
Odpisz
25 lipca 2022, 17:03
@Namiko284: tyle ile zdjęć
Odpisz
21 lipca 2022, 04:19
Tymczasem Madka i jej zdjęcia bombelka na fb:
Odpisz
25 lipca 2022, 14:36
@Annx90: Jej bombelek się zesrał, zrobiła 346 zdjęć
Odpisz
25 lipca 2022, 15:00
A co tak mało? XDDD
Odpisz
25 lipca 2022, 16:41
@Annx90: I wstawiła na facebooka, pozwalając niepewnym ludziom na...
Odpisz
24 lipca 2022, 00:55
Kto robi sobie zdjęcia w toalecie i to w takiej ilości?
Odpisz
21 lipca 2022, 12:33
Odpisz
21 lipca 2022, 23:22
@Sirius830: Co z czym?
Odpisz
22 lipca 2022, 18:21
@Sirius830: Sałatka? To wygląda jak parówka i maliny w mleku
Odpisz
21 lipca 2022, 18:07
a to dopiero pierwsza część
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2022, 17:09
Bawi cię to🤨?
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2022, 00:26
Chciałbym być z czegoś dumny tak jak ten gościu jest ze swoich frytek z papryką i pieczarkami, które są mega hiper sztos
Odpisz
20 lipca 2022, 23:01
Dwa memy w jednym
Zajebiście
Odpisz
20 lipca 2022, 22:37
Najśmieszniejszy mem jaki sie tu pojawil przez caly miesiąc
Odpisz
20 lipca 2022, 22:54
@hlepo: nieironicznie najsmieszniejszy mem tego roku
Odpisz