A nie łatwej byłoby młotkiem?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To się nie może nie udać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niegrzeczny Oskarek
Fajnie że odpowiedzieli
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lipca 2022, 22:59
to zabawne bo tak było (czasem, zazwyczaj bez znieczulenia)
Odpisz
21 lipca 2022, 13:13
Kiedyś operacje były na żywo
Nie to co teraz wszędzie ta telewizja
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2022, 13:48
@Murarzowa: nwm czy rel, ale ludzie za bardzo robią widowisko z wypadków. Byłem świadkiem jak ludzie na ulicy okrążyli leżącą osobę po wypadku (nie było kierowcy, pewnie uciekł z miejsca zdarzenia)
I utrudniali do niej dojazd karetce. Jakieś zbiegowisko się zrobiło.
Ja popatrzyłem i pojechałem dalej, aby nie robić tłumu i nie przeszkadzać nadjeżdżającej karetce i nie marnować czasu ratownikom którzy muszą się przebić przez ten tłum ludzi, ale to ja zostałem obgadany przez miejscowe stare baby.
- O nawet się nie zainteresuje.
- Młody jeszcze, głupi.
Nie mówię, że nie mamy pomagać, ale 3 osoby max wystarczą, a nie zbiegowisko robić.
Odpisz
Edytowano - 22 lipca 2022, 08:42
@JaJestemZWami: I jak jest dużo osób poszkodowany dodatkowo się stresuje.
Odpisz
22 lipca 2022, 08:40
Nie, kiedyś jak robili operację to pacjent nie był uśpiony. Dawali mu tylko coś do gęby, żeby nie odgryzł sobie języka jak będzie zaciskał zęby z bólu.
Odpisz
21 lipca 2022, 13:43
Ktoś w ogóle dożył 1854 lata?
Odpisz