Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nieuczciwa ocena
Tymi się chodzi
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 marca 2012, 09:13
ja lubie pieski jak dorwe tego co to wrzucił to go ........
Odpisz
2 grudnia 2012, 13:34
@dawidamanowicz04: mogę ci pożyczyć strzelbę dziadka
Odpisz
1 lipca 2013, 16:49
@jakub17: A ja RPG i M1 Abrams (to czołg amerykański z Bf 3 ;D )
Odpisz
17 maja 2015, 13:51
@kacper55555: I 4
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:42
@dawidamanowicz04: a ja karabin
Odpisz
26 grudnia 2017, 16:57
@dawidamanowicz04: pożyczę ci Groza-1, BFG 50 i Hecate II
Odpisz
Edytowano - 10 stycznia 2018, 21:29
@dawidamanowicz04: dać ci skorpiona? (seria halo)
Odpisz
11 stycznia 2018, 07:28
@kiwizdziwi: Dać ci kalendarz?
Odpisz
11 stycznia 2018, 08:23
@SharpNeedle: zapomniałem popatrzeć na datę
Odpisz
3 lutego 2019, 01:01
@SharpNeedle: Odkop.
Odpisz
27 stycznia 2021, 16:43
przygarnę kalendarz
Odpisz
27 stycznia 2021, 17:34
k...a
Odpisz
27 stycznia 2021, 21:43
@kiwizdziwi: pani lekkich obyczajów
Odpisz
12 listopada 2017, 22:33
Kiedy patrzysz jak drętwy jest humor ludzi na jeja sprzed 5 lat
Odpisz
12 listopada 2017, 22:37
@SoMuchMLG: No kuźwa ludzie teraz śmieją się z Holocaustu i więźniów w Auschwitz a ci tutaj spinają dupe o obrazek w którym narysowany pies został przerysowany tak, aby wyglądał jak balonik w kształcie psa.
Odpisz
12 listopada 2017, 22:40
@SoMuchMLG: Strasznie mnie wnerwia sekcja tych starych komentarzy, wystarczy że na obrazku jakiemuś zwierzęciu (Nawet nieprawdziwemu) stanie się jakaś błahostka to im odpier*alało.
Odpisz
12 listopada 2017, 22:42
@SoMuchMLG: Może nie powinienem się tak hurdurować
Odpisz
22 grudnia 2017, 07:34
@SoMuchMLG: Powinieneś, tez mnie to triggeruje
Odpisz
12 listopada 2017, 22:42
@Konto usunięte: Niech jamniki płoną, powinne pokutować za to co zrobiły naszemu prezydentowi Janowi Rejmontowi IX. Mam nadzieje że ich właściciele będą pokutować razem z nimi
Odpisz
11 marca 2017, 06:01
"Jeja.pl - Serwis Rozrywkowy"
Odpisz
6 lipca 2015, 13:42
...
Ch**owe. 0/5
Odpisz
5 marca 2013, 12:36
Widac debili w necie nie brakuje :) zrobic obrazek na kompie i zgrywac twardziela to latwo, ale powykrecac zywego psa to by bylo juz trudniej co?
Co do obrazka 1/5 bo chyba nikogo nie rozsmieszyl ani nie rozsmieszy. Na przyszlosc czytaj uwazniej - Jeja Serwis Rozrywkowy a nie Jeja Serwis Dla Debili ;)
Odpisz
5 lipca 2015, 15:10
@chihuahua111: Otóż się mylisz. Mnie to śmieszy.
Odpisz
11 października 2011, 13:21
---------------1000000000000000000000000/1
TO GŁPI OBRAZEK TORTURY NUNO JA CIE TAK WYKRENCE ZYWSZEM !!
Odpisz
12 października 2011, 08:59
O.O
Odpisz
23 kwietnia 2015, 16:46
Tak czytam komentarze i tracę nadzieję na to, że dzieci udzielają się tylko pod grami ._.
Odpisz
23 kwietnia 2015, 17:21
Mając podaną datę urodzenia 2002 ;) No ale prawda.
Odpisz
23 kwietnia 2015, 19:00
Cichoooo.. Chodziło mi bardziej o TE dzieci, które rodzice dopuścili do internetu zbyt wcześnie ;__;
Odpisz
23 kwietnia 2015, 19:04
Ojojoj, lepiej nie rozmawiamy o przedziale wiekowym od którego dzieci mógłby korzystać z internetu, bo gdybym się wypowiedział parę osób by się obraziło ;)
Odpisz
23 kwietnia 2015, 20:38
Okej, koniec tematu ;p
Odpisz
6 stycznia 2015, 15:08
Boże..... ;_;
Odpisz
16 września 2013, 10:53
to ma być ***a śmieszne ????? to jest okropne
Odpisz
Edytowano - 5 grudnia 2014, 22:45
@derta: to jest śmieszne
Odpisz
2 lipca 2014, 17:34
Ludzie to jest żart , to nie jest na poważnie.
Odpisz
31 marca 2014, 17:39
to jamnik to nie pies?
Odpisz
17 czerwca 2013, 11:02
nie śmieszne kto tak uważa łapa w górę
Odpisz
3 maja 2013, 20:53
banować tego co to wstawił
Odpisz
20 kwietnia 2013, 20:17
Geez, co za ludzie? Kretyni? Idioci? Palanci? Czy bezmózgi? Jak dla mnie to jest okropność! A że z prawdziwym też tak zrobisz? Bardzo wątpie.
Odpisz
2 grudnia 2012, 13:36
ten pies już nie żyje widzicię na 5 i 6 kroku ma już ,,x''
Odpisz