Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
To by wystarczyło
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jakby trochę nie fair
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lipca 2022, 00:31
Pamiętam, jak jakiś czas temu moja mama nakupowała z 30 kg cukru, schowała w piwnicy i powiedziała "jeszcze będziecie mi dziękować"
Odpisz
23 lipca 2022, 21:14
Mam czterdzieści kilo na stanie
Odpisz
23 lipca 2022, 19:49
Tak, to scena z bornola.
Można się rozejść.
Odpisz
23 lipca 2022, 19:45
Ja pije cukier z herbata
Odpisz
23 lipca 2022, 05:08
Odpisz
23 lipca 2022, 18:39
przypominam, że Korwin był w 4 związkach, wnioski wyciągnijcie sami
Odpisz
23 lipca 2022, 19:01
to bardziej cukier z herbatą jak herbata z cukrem
Odpisz
22 lipca 2022, 21:25
Ja jako average herbaciaż w ogóle nie słodze
Odpisz
22 lipca 2022, 21:50
@Grzesiufloryda: ja tak samo, jesteś bardzo baza
Odpisz
22 lipca 2022, 22:02
@Grzesiufloryda: Najbardziej zbazowana herbata, to dwie torebki w 250 ml wody, mocno zaparzona, i zero cukru
Odpisz
22 lipca 2022, 22:04
a jakiej herbaty?
Odpisz
22 lipca 2022, 22:05
@Grzesiufloryda: Czarna. Na inne mnie nie stać xD
Ale kiedyś pijałem yerbę i zajebista była
Odpisz
22 lipca 2022, 22:06
widać żeś swój chłop, ja jeszcze lubie zieloną po obiadku
Odpisz
22 lipca 2022, 22:08
@Grzesiufloryda: Dzięki. Ty też jesteś spoko ziomeczkiem. A zielona herbata jest zajebista i bardzo zdrowa
Odpisz
22 lipca 2022, 21:24
Powtórka z coca coli
Odpisz