Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To się nie może nie udać
Phi!
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lutego 2019, 21:28
I wtedy, kiedy zrozumiesz, że Bart jest dobry, a Lisa jest zła.
Odpisz
28 czerwca 2015, 10:55
jestem dorosły !!
Odpisz
11 grudnia 2014, 07:32
Wbrew pozorom oboje byli pozytywnymi postaciami
Odpisz
2 maja 2014, 14:13
Nie miałam dzieciństwa.... od zawsze chciałam, by Tom wreszcie zjadł Jerry'ego.
Odpisz
4 maja 2014, 15:24
@Myszkapl: Nie jesteś sama
Odpisz
4 maja 2014, 16:27
@Myszkapl: ja tak samo *.* zawsze chciałam żeby Sylwester zjadł tego kanarka i żeby kojot złapał strusia :p
Odpisz
4 maja 2014, 17:12
@Myszkapl: Ja tak samo.
Odpisz
4 maja 2014, 17:55
@WarCraft: i ja
Odpisz
4 maja 2014, 19:25
Dołączam
Odpisz
4 maja 2014, 22:46
@Wilczek89: Dochodzę do zgromadzenia.
Odpisz
5 maja 2014, 13:07
@StraikerPL: i ja też się przyłączę
Odpisz
5 maja 2014, 15:53
@Myszkapl: A co, jeśli ja to wiedziałam w wieku 7 lat ;-;
Odpisz
5 lipca 2014, 20:43
@Myszkapl: Jerrego i Kanarka mieli zjeść, ale Struś jest fajny :)
Odpisz
8 lipca 2014, 20:26
@Myszkapl: ja też zawsze pragnęłam jednego scenariusza>>dziecko topi się w betonie,tom łapie myszki i je zjada...
Odpisz
7 sierpnia 2014, 20:49
@Myszkapl: Załóżmy grupę o_O
Odpisz
4 maja 2014, 22:55
w wiekszoaci mysleliamy ze ci co uciekali byli ci dobrzy a tak naprawde ZAWSZE bylo na odwrut!!!! np w tomie i zjerym. czas tylko wspolpracowali ale potem zjebry(jerry) xos spier###al i tom znow go gonil. szkoda E prawie nigdy tom go nie lapal.
Odpisz
8 września 2014, 17:46
@Sebzer: Ortografia :) No chyba, że trollujesz, to wtedy trza będzie wezwać egzorcystę...
Odpisz
8 września 2014, 17:50
DYSLEKVJA TELEFON EGZORCYSTA
Odpisz
2 maja 2014, 23:54
Zawsze nienawidzilem tej myszy...
Odpisz
4 maja 2014, 21:42
A ja na przykład ją lubię bo wiecznie troluje Toma :D
Odpisz
4 maja 2014, 19:36
Przez ten obrazek dorosłem.
Odpisz
4 maja 2014, 18:20
dorosłość alone
Odpisz
4 maja 2014, 16:30
Najlepsza bajka z dzieciństwa :0
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2014, 15:17
Nienawidziłem Jerrego bo non stop mu się coś udawało i tego kundla też. Tom powinien wygrać tak samo jak kojot Wiluś który łapał strusia pędziwiatra.
Odpisz