Końcowa scena pierwszego Harrego Poterra
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Cóż za brak szacunku
Nie znoszę kleszczy
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Stany w pigułce
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 maja 2014, 11:09
Mnie to zawsze wkurzało strasznie w filmach, ze główni bohaterowie zawsze wygrywają itp, itd. A tak mi się marzyło, żeby raz po du*pie dostali właśnie Ci główni. To nieee, po co.
Odpisz
2 maja 2014, 13:04
@Papayou: A czy przypadkiem Harry nie zleciał z miotły ?
A czy lord Voldemort nie odzyskał ciała ?
Odpisz
2 maja 2014, 13:23
ale i tak wygrał (niestety)
Odpisz
4 maja 2014, 09:30
@Papayou: W death note wlasnie ten glowny dostal ,,po dupie,,
Odpisz
4 maja 2014, 09:39
oraz w grze o tron główni bohaterowie padają jak muchy
Odpisz
4 maja 2014, 10:08
@Papayou: oj tam w całej masie horrorów główni bohaterowie dostają po dupie
Odpisz
4 maja 2014, 13:14
@Papayou: To pograj w TWD. Tam nie czeka nas nic dobrego :3
Odpisz
4 maja 2014, 14:10
A myślał, ze wszystko bedzie dobrze... naiwniak!
Odpisz
13 lipca 2020, 11:07
@Kinga123598: wojna bez granic to przegrana dobrych. Ch*j z tym, że potem wygrali
Odpisz
19 maja 2021, 16:07
@wizajn: Żyjesz? Jeśli tak, to odpisz na ten komentarz i opcjonalnie daj avatar
Odpisz
8 sierpnia 2015, 19:07
Jebłem xD
Odpisz
4 maja 2014, 15:08
W wiedźminie(książka) Geralt ginie i to jak dostał widłami w brzuch a nie w jakimś szlachetnym pojedynku....
Odpisz
4 maja 2014, 20:41
@BOOMBOOX: czy ja wiem...nie ginie. Zostaje przywrócony do życia. Akcja z "zabójcy królów" toczy się po wydarzeniach z książki
Odpisz
5 maja 2014, 15:25
@Agent00Kurczak: Tak ja Wiedźmina "jedynki" ale książka a gra to tak naprawdę dwie różne rzeczy.
Odpisz
5 maja 2014, 16:44
@BOOMBOOX: a Sapkowski nie działał razem z CDP przy grach? No właśnie, one razem tworzą jedną historię. W przypadku Wiedźmina książka i gra pięknie do siebie pasują
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2014, 19:17
@Agent00Kurczak: Nie będę się teraz kłócił bo masz racje.... Ale jakby to ubrać w słowa. Np. To tak jakby Książki i gry tworzyły jedną całości ale była to taka kontynuacja alternatywna.... Nie wiem czy rozumiesz?
Odpisz
21 czerwca 2014, 16:41
@BOOMBOOX: To nic. W mitologi greckiej Jazon (od złotego runa ) zginał według niektórych podań ginie w wypadku od oberwania deską ze starego statku Argo w głowę.
Odpisz
22 czerwca 2014, 12:49
Umarł stojąc...
Odpisz
22 czerwca 2014, 12:50
Umarł stojąc...
Odpisz
22 czerwca 2014, 13:01
Czytajcie bez tego "zginął" po nawiasie.
Odpisz
21 czerwca 2014, 15:32
Wciąż się śmieję :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
24 maja 2014, 08:18
Dobre
Odpisz
5 maja 2014, 16:30
,,magię przyjaźni" insynuacja do czegoś czy mój chory mózg? :3
Odpisz
4 maja 2014, 09:57
Jebłem na Nevile'u.
Odpisz
4 maja 2014, 13:00
ja też /high five/ c:
Odpisz
4 maja 2014, 15:59
@mmatik: *Pru!*
Odpisz
4 maja 2014, 15:57
piąteczka zasłużona!
Odpisz
4 maja 2014, 11:51
Piękne ;_; :'D
Odpisz
4 maja 2014, 11:26
to wrzystko ustawili ale gdyby u nas w szkołach opatentowali taki system"kowalski dobrze gra w szachy no to przechodzi dalej " :-)
Odpisz
4 maja 2014, 10:49
brawo dumbledore
Odpisz
4 maja 2014, 09:01
Świetny obrazek! :D
Odpisz
4 maja 2014, 07:39
Śmiałem się tak że cały dom obudziłem.(niczego nie żałuję)
Odpisz
4 maja 2014, 08:18
@PanPieselPL: Ja też :D
Odpisz
2 maja 2014, 15:00
xD 5/5
Odpisz
2 maja 2014, 14:59
Hahaha brawa dla autora ;D 5/5
Odpisz