Jeszcze Polska nie zginęła...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Były nóżki, nie ma nóżek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Papierowa szkoła posting
Należy się za piękne oczy
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 marca 2018, 16:43
Ale już niedługo zginie
Odpisz
5 maja 2014, 15:52
Ale nie zginie, kiedy my żyjemy.
Odpisz
5 maja 2014, 16:54
@asdfghjk: Oj zginie, zginie
Odpisz
5 maja 2014, 16:59
@Piotresiek: Jeżeli wszyscy będą mieli takie nastawienie to na pewno zginie.
Odpisz
23 stycznia 2017, 22:39
@asdfghjk: "Piotresiek" to ruski trol. Sieje prorosyjską propagandę po całym Jeja.
Odpisz
22 lipca 2017, 20:46
A to cham jeden!
Odpisz
2 sierpnia 2017, 22:36
@Ameron: no
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2017, 22:06
Zginiemy oj zginiemy jak te de**le z tych 12 miast nie zmienią decyzji i wpuszczą imigrantów to na pewno zginiemy....
chociaż zawsze można im wpier**lić zawsze to jakiś wybór...
Odpisz
5 maja 2014, 12:14
Spokojnie pracuje nad polepszeniem naszej przyszłości rodacy :)
Odpisz
5 maja 2014, 14:00
@Vader0PL: Uciekaj, zaraz przybędzie fala hejtu
Odpisz
5 maja 2014, 14:27
@Vader0PL: A więc to zero w nicku to nie kwestia przypadku.
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2014, 14:41
@Vader0PL: Fanatyk eurokomuchy, grodzkiego i pedałów?
Odpisz
5 maja 2014, 15:18
@Vader0PL: Piekło jest wybrukowane dobrymi chęciami... i ,,pracowaniem" polityków :3
Odpisz
8 maja 2014, 20:23
@PKB00: Nie nazywaj ludzi od fanatyków pedałów jeśli ich nigdy nie spotkałeś :/
Odpisz
Edytowano - 9 maja 2014, 17:03
@Vader0PL: Nie mówie że jesteś pedałem tylko że zgadzasz się żeby parodiowali po ulicach z ch*jem na czole.
Odpisz
Edytowano - 9 maja 2014, 19:11
@PKB00: Nie, nie zgadzam się za udawanie polityków
Odpisz
10 maja 2014, 09:55
@Vader0PL: Hmm? Więc co miał mieć na celu twój komentarz do Tuska?
Odpisz
10 maja 2014, 10:00
@PKB00: Możesz napisać bo nie pamiętam.
Odpisz
10 maja 2014, 10:02
@PKB00: A poza tym co robimy w internecie w weekend o godz.10.01
Odpisz
10 maja 2014, 13:50
@Vader0PL: Spokojnie pracuje nad polepszeniem naszej przyszłości..." Po za tym nie wiem co robie w internecie.
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2014, 17:45
@PKB00: Aha o to ci chodziło..
Osobiście nie słucham przemówień Tuska więc nie wiedziałem o co ci chodzi
Odpisz