Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Mało znany szczegół
Lekko nie będzie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lipca 2022, 14:42
Rick astley
Odpisz
26 lipca 2022, 06:14
Ja mam swoją playlistę piosenek (głównie pop, ale spokojnie, Justina Biebera ze świecą tam szukać)
Odpisz
24 lipca 2022, 17:46
Potrzebuję czegoś takiego z Falloutem
Odpisz
26 lipca 2022, 00:59
@wiedeni: fallout to bardziej to pierwsze jesli chodzi ci o radia (appalahia radio najlepsze i nie zmienisz mojego zdania)
Odpisz
26 lipca 2022, 01:00
@Grzesiufloryda: Tylko DCR, ewentualnie Radio Nowe Vegas ze względu na sentyment
Odpisz
26 lipca 2022, 01:00
@wiedeni: no ale czy masz w jakims z tych country roads? No masz? Nie masz
Odpisz
26 lipca 2022, 01:01
@Grzesiufloryda: Jedna piosenka nie czyni radia dobrym
Odpisz
26 lipca 2022, 01:02
@wiedeni: podalem najlepszą jest jeszcze praise the lord, mr sandman i wsumie nie pamietam bo fallouta 76 gralem 2 sezony temu
Odpisz
26 lipca 2022, 01:03
@Grzesiufloryda: albo 3 nawet nw nie gralem kiedy byl ten z kosmitami
Odpisz
25 lipca 2022, 20:08
DOOM fajny jak najbardziej, ale polecam również to:
https://youtu.be/_ys0cYkglpw
Odpisz
24 lipca 2022, 17:57
Playlista do nawalania bolszewików w polskim stylu where
Odpisz
24 lipca 2022, 18:38
@WujekFoliarz: https://www.youtube.com/watch?v=O6xBUxmIkEk
Odpisz
25 lipca 2022, 19:50
@WujekFoliarz: https://www.youtube.com/watch?v=M0nbh8pb0-A&list=PLBcZ7GMH1P3Ti-JFOmGItdJvpRR5_Mo2x&ab_channel=PolishEagle
Odpisz
25 lipca 2022, 19:34
Też słucham DOOMa
Ale też słucham soundtracków z Metal Gear Rising lub Devil May Cry
Odpisz
25 lipca 2022, 11:43
Może być ale może być lepiej.
Odpisz
24 lipca 2022, 17:58
DOOM To miłość
DOOM to nadzieja
Odpisz
24 lipca 2022, 17:42
Odpisz