Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar macikos12

20 lutego, 10:56

Coś już nieaktualne

Avatar seboludek

5 maja 2014, 13:26

w belgii jest wszystko fajne

Avatar konbed

5 maja 2014, 15:53

@seboludek: uwierz mi... mieszkam w Belgii od roku i wydaje się paskudna. Tylko na zdjęciach jest fajna. Kilka rzeczy może i jest ciekawe, ale poza tym to przydota(dziewczyny niczym z Niemiec), ludzie debile i absolutne 0 zieleni

Avatar karlak95

5 maja 2014, 18:08

@konbed: Belgia tak jak wiele krajow wydaje sie byc rajem, bo to o tych ladnych miejscach sie mowi, nikt nie bedzie reklamowal stref przemyslowych :P Zieleni jest niewiele bo belgia jest bardzo mala a ma duzo przemyslu i spore zageszczenie populacji, wystarczy pomyslec o tym ze belgia jest ponad 10 razy mniejsza od polski a ma tylko 3 razy mniej mieszkancow od polski, wiec wiekrzy procent powieszchni jest przeznaczony na uprawy.
No i tak na koniec witam sasiada z belgii :)

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2016, 18:44

@konbed: MIESZKASZ W BELGII ??? JAK TAK IK OOK

Avatar konbed

19 lutego 2016, 21:40

plz skończ

Avatar konbed

19 lutego 2016, 21:42

Pardon, Au liege nous parlons francais.

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2014, 23:13

szkoda, że tylko dla nurków.

Avatar Niszczyiel

7 maja 2014, 14:39

Nope wypożyczasz butle do nurkowania i jedziesz pływac

Avatar
Konto usunięte

8 maja 2014, 07:53

@Niszczyiel: to prawda msz racje. Przynajmniej mozna się uczyć

Avatar Niszczyiel

8 maja 2014, 18:17

MAMOOOOOOOO JA TAM CHCE !!!!!!!!!

Avatar
Konto usunięte

8 maja 2014, 20:10

@Niszczyiel: JA TEŻ!

Avatar Arald98

2 października 2014, 08:13

@Niszczyiel: Zapominasz o ciśnieniu, tylko ludzie którzywiedzą jak to się robi, mogą pływać. Nie wszyscy umią.

Avatar Niszczyiel

2 października 2014, 17:50

@Arald98: ja wiem trzeba po prostu wolno a nie zapi***ac jak z rakietą w Dupie :)

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2016, 18:43

ja mieszkam w belgi XD

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2016, 07:06

zazdro ;_;

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2016, 07:07

@Niszczyiel: haha a ja przeszedłem kurs na nurkowanie :3

Avatar Niszczyiel

11 lutego 2016, 08:48

zazdro ;-;

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2016, 15:54

@Niszczyiel: hue hue i to jeszcze na głębokim XD i to szkolił mnie znajomy taty a dokładniej syn tego znajomego

Avatar slenderr

5 maja 2014, 15:35

gdzie jest ta cała belgia? muszę tam pojechać.

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2016, 12:51

@slenderr: google map

Avatar Ahakochamlol

5 maja 2014, 21:55

WOW

Avatar Niszczyiel

5 maja 2014, 17:08

MMMMMMMMMMMaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmoooooooooo JA CHCE DO BELGIII!!!!!!!!

Avatar TyrannosaurusRex

5 maja 2014, 16:00

30... stopni... Celsjusza... 2,500,000 litrów wody... niechlorowanej...
Tyle wody... Ciepłej... Niechlorowanej... Wody... *ciężkie oddychanie*

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2014, 15:16

Przyjemnie by się pewnie tam pływało :)

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2014, 15:06

Pływałbym.

Avatar monho25

5 maja 2014, 14:48

Ja tam chcę... ;_;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tagi: #basen, #nemo, #rekord

Najwspanialszy spośród przedmiotów

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nie są aż takie pyszne

Phi!

To by wystarczyło

Chciał tylko pomóc

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka