Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Pozdrawiam świetliki
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lutego, 10:56
Coś już nieaktualne
Odpisz
5 maja 2014, 13:26
w belgii jest wszystko fajne
Odpisz
5 maja 2014, 15:53
@seboludek: uwierz mi... mieszkam w Belgii od roku i wydaje się paskudna. Tylko na zdjęciach jest fajna. Kilka rzeczy może i jest ciekawe, ale poza tym to przydota(dziewczyny niczym z Niemiec), ludzie debile i absolutne 0 zieleni
Odpisz
5 maja 2014, 18:08
@konbed: Belgia tak jak wiele krajow wydaje sie byc rajem, bo to o tych ladnych miejscach sie mowi, nikt nie bedzie reklamowal stref przemyslowych :P Zieleni jest niewiele bo belgia jest bardzo mala a ma duzo przemyslu i spore zageszczenie populacji, wystarczy pomyslec o tym ze belgia jest ponad 10 razy mniejsza od polski a ma tylko 3 razy mniej mieszkancow od polski, wiec wiekrzy procent powieszchni jest przeznaczony na uprawy.
No i tak na koniec witam sasiada z belgii :)
Odpisz
10 lutego 2016, 18:44
@konbed: MIESZKASZ W BELGII ??? JAK TAK IK OOK
Odpisz
19 lutego 2016, 21:40
plz skończ
Odpisz
19 lutego 2016, 21:42
Pardon, Au liege nous parlons francais.
Odpisz
5 maja 2014, 23:13
szkoda, że tylko dla nurków.
Odpisz
7 maja 2014, 14:39
Nope wypożyczasz butle do nurkowania i jedziesz pływac
Odpisz
8 maja 2014, 07:53
@Niszczyiel: to prawda msz racje. Przynajmniej mozna się uczyć
Odpisz
8 maja 2014, 18:17
MAMOOOOOOOO JA TAM CHCE !!!!!!!!!
Odpisz
8 maja 2014, 20:10
@Niszczyiel: JA TEŻ!
Odpisz
2 października 2014, 08:13
@Niszczyiel: Zapominasz o ciśnieniu, tylko ludzie którzywiedzą jak to się robi, mogą pływać. Nie wszyscy umią.
Odpisz
2 października 2014, 17:50
@Arald98: ja wiem trzeba po prostu wolno a nie zapi***ac jak z rakietą w Dupie :)
Odpisz
10 lutego 2016, 18:43
ja mieszkam w belgi XD
Odpisz
11 lutego 2016, 07:06
zazdro ;_;
Odpisz
11 lutego 2016, 07:07
@Niszczyiel: haha a ja przeszedłem kurs na nurkowanie :3
Odpisz
11 lutego 2016, 08:48
zazdro ;-;
Odpisz
11 lutego 2016, 15:54
@Niszczyiel: hue hue i to jeszcze na głębokim XD i to szkolił mnie znajomy taty a dokładniej syn tego znajomego
Odpisz
5 maja 2014, 15:35
gdzie jest ta cała belgia? muszę tam pojechać.
Odpisz
11 lutego 2016, 12:51
@slenderr: google map
Odpisz
5 maja 2014, 21:55
WOW
Odpisz
5 maja 2014, 17:08
MMMMMMMMMMMaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmoooooooooo JA CHCE DO BELGIII!!!!!!!!
Odpisz
5 maja 2014, 16:00
30... stopni... Celsjusza... 2,500,000 litrów wody... niechlorowanej...
Tyle wody... Ciepłej... Niechlorowanej... Wody... *ciężkie oddychanie*
Odpisz
5 maja 2014, 15:16
Przyjemnie by się pewnie tam pływało :)
Odpisz
5 maja 2014, 15:06
Pływałbym.
Odpisz
5 maja 2014, 14:48
Ja tam chcę... ;_;
Odpisz