Kolejne 40 lat milczenia przede mną
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Totalnie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niegrzeczny Oskarek
Nie zadzieraj z bobrami
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 27 lipca 2022, 08:13
Dlatego zawsze podchodzę blisko do osoby której chcę coś powiedzieć, wtedy nie muszę jakoś specjalnie głośno gadać.
Odpisz
27 lipca 2022, 12:44
@Jadeja: Mam kolegę który tak robi i jest to dosyć nieprzyjemne jak ktoś za blisko podchodzi
Odpisz
27 lipca 2022, 15:12
@Darkolinek: Zależy co znaczy blisko, ja stoję jakiś metr odstępu od osoby z którą rozmawiam
Odpisz
27 lipca 2022, 09:54
No i dupa, od nowa trzeba zbierać motywację przez kolejne kilkadziesiąt lat
Odpisz
26 lipca 2022, 16:28
Rel
Jak byłem w wojsku i postanowiłem czasami się odezwać to za każdym (autentycznie każdym) razem mi mówili, żebym mówił głośniej.
Bruh.
Odpisz
27 lipca 2022, 09:49
serio? Mi dawali w pysk i dawali karę i musiałem iść do takiego fajnego pokoju, darli się strasznie że do generała mamy się nie odzywać bo nas rozstrzelają.
Odpisz
26 lipca 2022, 18:14
Mi zwykle mówią, że krzyczę i, że mam mówić ciszej
Odpisz
26 lipca 2022, 16:49
Za każdym j...nym razem
Odpisz