@Kobiety_nieistnieja: mi się dobrze czyta akurat, czytania z lekcjonarza bez problemu, gorzej jest jeśli jakieś życzenia albo podziękowania samemu ułożone
@wiedeni: na obozie chrześcijańskim kolega zgłosił że jestem jesteśmy ministrantami i chać ...ja wiem co tam sie robi to posługiwałem przy dwóch mszach, ogólnie xD jak ksiądz ogarnoł że jestem debilem i mi pokazywał na migi co mam robić
Komentarze
Odśwież26 lipca 2022, 18:53
Heh..
Racja, tylko ja się zawsze bardziej stresuję.
Pozdrawia was lektor.
Życzę miłego dnia.
Odpisz
28 lipca 2022, 04:03
@Kobiety_nieistnieja: mi się dobrze czyta akurat, czytania z lekcjonarza bez problemu, gorzej jest jeśli jakieś życzenia albo podziękowania samemu ułożone
Odpisz
27 lipca 2022, 23:20
Ostatnio przy kasie w biedrze, kasjerka jak zobaczyła, że zbliżam się do kasy głośno skomentowała:
"Oo to ten ministrant co tak ładnie czyta"
Jestę celebrytą
Odpisz
26 lipca 2022, 18:47
Bycie ministrantem jest super ogólnie, polecam cieplutko
Odpisz
27 lipca 2022, 22:26
@wiedeni: na obozie chrześcijańskim kolega zgłosił że jestem jesteśmy ministrantami i chać ...ja wiem co tam sie robi to posługiwałem przy dwóch mszach, ogólnie xD jak ksiądz ogarnoł że jestem debilem i mi pokazywał na migi co mam robić
Odpisz
26 lipca 2022, 18:56
Dostałem raz pochwałę od pani polonistki bo była na mszy gdzie akurat czytałem
Odpisz
26 lipca 2022, 18:57
@Ignisus: A ja dostałem opieprz od baby od historii na bierzmowaniu za to że usiadłem bo ustać już nie mogłem
Taki kurde dysonans
Odpisz
Edytowano - 27 lipca 2022, 21:49
@Ignisus: tez bym chciał choć pochwałę od kogo kolwiek niż od matki za to że czytam.
Odpisz
26 lipca 2022, 18:53
bot
Odpisz