Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ViccyArt

28 lipca 2022, 16:42

Nie mam garniaka, ale przyszłam w koszuli. To już coś

Avatar ViccyArt

28 lipca 2022, 16:44

@ViccyArt: swoją drogą Minionki były fajne. Wątek znajomości Gru z tym ziomkiem zbyt krótki, a z minionami Karate zbyt długi, humor to głównie żarty z pierdzenia.
Idealne.
Bawiłam się świetnie, uwielbiam prosty humor, żeby się trochę odmóżdżyć po ciężkim dniu

Avatar IkarAviator

28 lipca 2022, 15:47

Wyobraźcie sobie, że te ileś lat temu noszenie garniaka na ceremonie, śluby, pogrzeby, zakończenia roku szkolnego itp. było wymyślone właśnie dla mema, a teraz tego nie łapiemy i narzekamy, bo dzieli nas przepaść pokoleniowa. Jesteśmy zbyt zoomerscy, by zrozumieć śmieszność noszenia garniaka na koniec roku szkolnego

Avatar PolishDestroyer

28 lipca 2022, 14:39

Nienawidzę nosić garniturów

Avatar
kroganin

28 lipca 2022, 15:22

@PolishDestroyer: Peasant

Avatar Desz7

Edytowano - 28 lipca 2022, 15:04

Minionki to o ile wiem taka sobie seria animacji a wręcz jest słaba

Avatar Polski_Dragoon2137

Edytowano - 27 lipca 2022, 19:43

Nie cierpie tego garnituru calego

Avatar Okrisdwa

28 lipca 2022, 14:35

@Polski_Dragoon2137: jaki kamuflaż lubisz najbardziej

Avatar Grzesiufloryda

27 lipca 2022, 19:25

Lubie chodzic w garniturze zajebiscie wyglądam w garniturku i od razu mam boosta do pewnosci siebie a boostowanie mojej pewnosci siebie to jak mieszanie kawy z red bullem

Avatar Ami_Gami4

27 lipca 2022, 19:27

@Grzesiufloryda: rella
Chodzenie w eleganckich ubraniach daje +20 do wyglądu

Avatar Grzesiufloryda

27 lipca 2022, 19:28

@Ami_Gami4: idol

Avatar LubieJescKoty

28 lipca 2022, 14:12

@Grzesiufloryda: same, dodatkowo baba mn lubi w garniturze więc win-win sytuacja

Avatar Pawloczek

28 lipca 2022, 14:14

@Ami_Gami4: i czujesz się jak biznesem i wygryw życiowy

Avatar KUBEKch_1

27 lipca 2022, 23:48

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Północne Węgry

Rel

Nie idź!

Frustrujące

Najbardziej realistyczny spośród modów

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka