@ViccyArt: swoją drogą Minionki były fajne. Wątek znajomości Gru z tym ziomkiem zbyt krótki, a z minionami Karate zbyt długi, humor to głównie żarty z pierdzenia.
Idealne.
Bawiłam się świetnie, uwielbiam prosty humor, żeby się trochę odmóżdżyć po ciężkim dniu
Wyobraźcie sobie, że te ileś lat temu noszenie garniaka na ceremonie, śluby, pogrzeby, zakończenia roku szkolnego itp. było wymyślone właśnie dla mema, a teraz tego nie łapiemy i narzekamy, bo dzieli nas przepaść pokoleniowa. Jesteśmy zbyt zoomerscy, by zrozumieć śmieszność noszenia garniaka na koniec roku szkolnego
Lubie chodzic w garniturze zajebiscie wyglądam w garniturku i od razu mam boosta do pewnosci siebie a boostowanie mojej pewnosci siebie to jak mieszanie kawy z red bullem
Komentarze
Odśwież28 lipca 2022, 16:42
Nie mam garniaka, ale przyszłam w koszuli. To już coś
Odpisz
28 lipca 2022, 16:44
@ViccyArt: swoją drogą Minionki były fajne. Wątek znajomości Gru z tym ziomkiem zbyt krótki, a z minionami Karate zbyt długi, humor to głównie żarty z pierdzenia.
Idealne.
Bawiłam się świetnie, uwielbiam prosty humor, żeby się trochę odmóżdżyć po ciężkim dniu
Odpisz
28 lipca 2022, 15:47
Wyobraźcie sobie, że te ileś lat temu noszenie garniaka na ceremonie, śluby, pogrzeby, zakończenia roku szkolnego itp. było wymyślone właśnie dla mema, a teraz tego nie łapiemy i narzekamy, bo dzieli nas przepaść pokoleniowa. Jesteśmy zbyt zoomerscy, by zrozumieć śmieszność noszenia garniaka na koniec roku szkolnego
Odpisz
28 lipca 2022, 14:39
Nienawidzę nosić garniturów
Odpisz
28 lipca 2022, 15:22
@PolishDestroyer: Peasant
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2022, 15:04
Minionki to o ile wiem taka sobie seria animacji a wręcz jest słaba
Odpisz
Edytowano - 27 lipca 2022, 19:43
Nie cierpie tego garnituru calego
Odpisz
28 lipca 2022, 14:35
@Polski_Dragoon2137: jaki kamuflaż lubisz najbardziej
Odpisz
27 lipca 2022, 19:25
Lubie chodzic w garniturze zajebiscie wyglądam w garniturku i od razu mam boosta do pewnosci siebie a boostowanie mojej pewnosci siebie to jak mieszanie kawy z red bullem
Odpisz
27 lipca 2022, 19:27
@Grzesiufloryda: rella
Chodzenie w eleganckich ubraniach daje +20 do wyglądu
Odpisz
27 lipca 2022, 19:28
@Ami_Gami4: idol
Odpisz
28 lipca 2022, 14:12
@Grzesiufloryda: same, dodatkowo baba mn lubi w garniturze więc win-win sytuacja
Odpisz
28 lipca 2022, 14:14
@Ami_Gami4: i czujesz się jak biznesem i wygryw życiowy
Odpisz
27 lipca 2022, 23:48
Odpisz